خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش بینی قیمت طلا و سکه در نیمه دوم سال/ طلا و سکه بخریم؟

واکسیناسیون خبرنگاران همزمان با عید غدیر خم آغاز می‌شود

.jpg 25

وزیر بهداشت در نامه‌ای به دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت دستور العمل جدید واکسیناسیون در کشور را ابلاغ کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وزیر بهداشت در نامه‌ای به دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت دستور العمل جدید واکسیناسیون در کشور را ابلاغ کرد. خبرنگاران و زندانیان سراسر کشور به لیست واکسیناسیون اضافه شدند.

دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت در نامه‌ای به دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت وزارت بهداشت که نسخه ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفت، آورده است:« پیرو بررسی و اعلام گروه­ های جدید هدف واکسیناسیون، شروع تزریق به گروه­ های زیر به میمنت روز عید سعید غدیر آغاز شود.

۱- رانندگان حمل و نقل عمومی شهری، ریلی، جاده ­ای، دریایی و هوائی

۲- زندانیان سراسر کشور

۳- معلمین

۴- خبرنگاران

۵- بیماران دیابتی که در سامانه مربوطه ثبت شده­اند و همچنین باقیمانده بیماران صعب­ العلاج و بیماران خاص و نادر

اساتید محترم حوزه و دانشگاه نیز از اوائل هفته آغاز گردد.

تلاش فرمائید تا جهت تزریق واکسن به گروه‌های فوق ­الذکر در محل­‌های تعیین شده توسط دستگاه‌ها و اصناف مربوطه با رعایت اصول و موازین و با اعزام تیم واکسیناتور صورت گیرد که وقفه­‌ا‌‌ی در مراکز واکسیناسیون عمومی برای دیگر اقشار و گروه‌های سنی که از قبل تعیین شده­ اند ایجاد نگردد.

همانگونه که قبلاً اقدام شده، لازم است با هم­اهنگی دستگاه­‌های ذیربط نوبت­ دهی و نظم را رعایت فرمایند.

از تلاش بی وقفه کلیه عزیزان سپاسگزارم.»

این در حالی است که مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با اعلام خبر آغاز واکسیناسیون رانندگان تاکسی از دوشنبه هفته بعد، گفت: براساس جلسه‌ای که با دکتر گویا از مدیران وزارت بهداشت داشتیم، مقرر شد که از روز دوشنبه هفته آتی فرایند واکسیناسیون رانندگان تاکسی آغاز شود.

منبع:  ایسنا

نظرات