تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

آغاز پذیره نویسی همای از دیروز / صندوق همای چیست؟

آغاز پذیره نویسی همای از دیروز / صندوق همای چیست؟

پذیره‌نویسی صندوق همای آگاه از روز گذشته ۱۹ تیرماه آغاز شد و ۴ روز ( ۲۲ تیر) ماه ادامه دارد. با جستجوی نماد “همای” می‌توانید به راحتی نسبت به خرید واحدهای این صندوق در ساعت بازار  اقدام کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز، پذیره‌نویسی صندوق همای آگاه از روز گذشته ۱۹ تیرماه آغاز شد و ۴ روز ( ۲۲ تیر) ماه ادامه دارد. با جستجوی نماد “همای” می‌توانید به راحتی نسبت به خرید واحدهای این صندوق در ساعت بازار  اقدام کنید.

همای آگاه از نوع صندوق‌های درآمد ثابت و قابل معامله در بورس است که با پرداخت سود ماهانه نسبت به دیگر صندوق‌ها از ریسک کمتری برخوردار است و به دلیل آنکه نقدشوندگی این صندوق‌ها بهتر از دیگر انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری است سهولت بهتری را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کند.

مدیریت دارایی های این صندوق که عمدتاً شامل سهام شرکت های پذیرفته شده در بورس می شود، توسط مدیر سرمایه گذاری صندوق صورت می گیرد. سرمایه گذاران در ازای سرمایه گذاری در این صندوق گواهی سرمایه گذاری دریافت می کنند. صدور واحد سرمایه گذاری و ابطال آنها بر اساس ارزش خالص دارایی های روز بعد از ارایه درخواست صورت می گیرد.

همچنین ارزش مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری همای آگاه ۱۰.۰۰۰ ریال و حداقل میزان سرمایه‌گذاری در آن بر طبق الزام سازمان بورس و اوراق بهادار مبلغ ۵۰۰ هزار تومان است.

آخرین اخبار بازار سهام را در صفحه بورس تجارت‌نیوز بخوایند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند