آغاز پروازهای برگشت اربعین از فردا

آغاز پروازهای برگشت اربعین از فردا

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از بازگشت پروازهای ایام اربعین از فردا خبر داد و گفت: تیم بازرسی سازمان به فرودگاه نجف اعزام شده است.

رضا جعفرزاده اظهار کرد: با توجه به درخواست ایرلاین‌های ایرانی و العراقیه 749 مجوز پرواز رفت و برگشت به‌صورت برنامه‌ای و فوق‌العاده به‌مقاصد نجف و بغداد برای ایام اربعین صادر شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی افزود: از این تعداد 513 مجوز به‌صورت فوق العاده صادر شده که 87 مجوز برای شرکت هواپیمایی العراقیه و 426 مجوز برای شرکت‌های ایرانی صادر شده است.

وی با بیان این‌که هرگونه تخلف احتمالی در کمترین زمان ممکن اعمال قانون خواهد شد، تصریح کرد: تاکنون شکایات مردمی در رابطه با ایجاد مشکل در پروازهای اربعین به سازمان هواپیمایی کشوری ارسال نشده و گزارشاتی که دفتر نظارت سازمان در رابطه با گرانفروشی به آن دست یافتند در خصوص این‌گونه موارد اقدامات لازم صورت گرفته است.

جعفرزاده با اعلام اینکه سازمان هواپیمایی کشوری آماده صدور مجوز برای شرکت‌هایی هواپیمایی به‌صورت فوق العاده است، گفت:‌ متقاضیان سفر اربعین توجهی به نرخ‌های برخی از سایت‌های غیرمجاز برای افزایش قیمت بلیت هواپیما نداشته و مراکز معتبر را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری به‌نشانی www.cao.ir دنبال کنند.

 

منبع: تسنیم

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند