آخرین آمار کرونا امروز ۲ مهر ۱۴۰۱/ آمار فوتی‌ها باز هم بالا رفت

در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹۷ نفر به ویروس کرونا مبتلا و ۱۵ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وزرارت بهداشت آخرین آمار کرونا را اعلام کرد.

به نقل از ایسنا، از دیروز تا امروز ۲ مهرماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۳۹۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی و ۱۲۷ نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کرونا در کشور به ۷میلیون و ۵۴۶هزار و ۶۵۳ نفر رسید.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵ بیمار مبتلا به کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴هزار و ۳۸۲ نفر رسید.

تاکنون ۷میلیون و ۳۲۳هزار و ۵۹۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. ۱۹۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

تاکنون ۵۴میلیون و ۵۱هزار و ۱۴۲ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است.

آمار واکسیناسیون کرونا در ایران

همچنین تاکنون ۶۵میلیون و ۷۶هزار و ۹۲۳ نفر دُز اول، ۵۸میلیون و ۴۷۵هزار و ۱۶۴ نفر دُز دوم و ۳۱میلیون و ۱۹۱هزار و ۴۹ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند. مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۴میلیون و ۷۴۳هزار و ۱۳۶ دُز رسید. در شبانه روز گذشته ۱۴هزار و ۲۹ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.

همچنین در حال حاضر هیچ شهرستانی در وضعیت قرمز نیست و ۲۰ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۲۹ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۹۹ شهرستان در وضعیت آبی قرار دارند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند