پویش ملی «اتاقی برای همه» در تهران لیست نمی‌دهد

پویش ملی «اتاقی برای همه» در تهران لیست نمی‌دهد

پیرو بیانیه‌های قبلی اتاقی برای همه، روند تایید صلاحیت کاندیداهای این پویش در چند شهرستان نهایی و اعلام شده است و این رویه در خصوص سایر شهرها نیز ادامه دارد و به زودی فهرست نامزدهای مورد حمایت در اغلب شهرها اعلام خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در آستانه برگزاری انتخابات اتاق بازرگانی ، پویش «اتاقی برای همه» اعلام کرده است: پیرو بیانیه‌های قبلی اتاقی برای همه، روند تایید صلاحیت کاندیداهای این پویش در چند شهرستان نهایی و اعلام شده است. همچنین این رویه در خصوص سایر شهرها نیز ادامه دارد و به زودی فهرست نامزدهای مورد حمایت در اغلب شهرها اعلام خواهد شد.

لیکن در خصوص برخی اتاق‌های استانی از جمله اتاق تهران، با توجه به اینکه به صورت سنتی، ائتلاف‌ها و گروه‌های متعددی از دیرباز در فرآیند انتخابات حضور داشته‌اند و افراد شایسته نیز در بین لیست‌های مختلف در این اتاق‌ها حضور دارند، پویش ملی «اتاقی برای همه» به احترام سابقه و تجربه طولانی رای دهندگان و رای گیرندگان در برخی شهرها نظیر تهران، در انتخابات دوره نهم این اتاق‌ها لیستی را منتشر نخواهد نمود.

بدیهی است هر فرد یا گروهی از اتاق تهران که اهداف و برنامه‌های خود را همراستا با چشم انداز و ارزش‌های «اتاقی برای همه» می‌بیند، می‌تواند همراهی خود را با جریان فکری این پویش اعلام نماید تا ضمن اخذ حمایت از همراهان این پویش در تمامی شهرستان ها، این حرکت ملی اتحاد و انسجام بخش در اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور را تقویت نماید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند