رئیسی:

از روز اول دولت مساله مسکن را کلید خواهیم زد

سید ابراهیم‌ رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای حل مشکل مسکن برنامه داریم و از روز اول دولت مسئله مسکن را کلید خواهیم زد. مسکن علاوه بر این، تولید و اشتغال را به عنوان صنعت پیشران افزایش خواهد داد. رفع مشکل مسکن، هم به رفع اشتغال و هم به تسهیل ازدواج کمک خواهد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سید ابراهیم‌ رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفتگوی زنده با خبر ۲۰:۳۰ در پاسخ به سوالی درباره اینکه برنامه شما برای مسکن زوج‌های جوان چیست؟ گفت: دغدغه مسکن بسیار گسترده است و مردم عزیز را نگران کرده است به نحوی که امروز خانه‌دار شدن برای مردم به یک رویا تبدیل شده است. در شهرهای بزرگ مستاجر شدن هم تبدیل به آرزو شده است. این مساله قابل حل است.

وی افزود: مردم در شهرها ۵۰٪ هزینه زندگی را به مسکن اختصاص می‌دهند. مسکن سازی گسترده راه حل پاسخ به این مشکل است.

رئیسی تصریح کرد: ما هر سال باید یک میلیون مسکن می‌‌ساختیم ولی نشد و تنها بین ۲۷۰ تا ۳۰۰ هزار مسکن ساخته شده است و ۷۰۰ هزار تا عقب هستیم و این عقب ماندگی باید جبران شود.

وی ادامه داد: در سراسر کشور زمین‌هایی وجود دارد که به شکل رایگان یا با تسهیلات می‌توان در اختیار مردم قرار داد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای حل مشکل مسکن برنامه داریم و از روز اول دولت مسئله مسکن را کلید خواهیم زد. مسکن علاوه بر این، تولید و اشتغال را به عنوان صنعت پیشران افزایش خواهد داد. رفع مشکل مسکن، هم به رفع اشتغال و هم به تسهیل ازدواج کمک خواهد کرد. حتما کارهای قبلی مانند مسکن مهر باید تکمیل شود و یک کار جدید نیز آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار اقتصادی را از کانال تلگرام تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند