موضوعات داغ:

استفاده از ظرفیت تاکسیرانی در طرح «تاکسی امدادگر»

استفاده از ظرفیت تاکسیرانی در طرح «تاکسی امدادگر»

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: با اجرای طرح «تاکسی امدادگر» می‌توانیم از ظرفیت نیروهای تاکسیرانی و همچنین از ون‌ها و خودورهای آن‌ها در حوزه لجستیک و پشتیبانی استفاده کنیم.

مرتضی سلیمی در مورد طرح تاکسی امدادگر اظهار کرد: در این طرح قرار است به راننده‌های تاکسی آموزش‌های لازم را بدهیم و سپس آن‌ها را ساماندهی کنیم. با اجرای این طرح می‌توانیم از ظرفیت نیروهای تاکسیرانی و همچنین از ون‌ها و خودروهای آنها در حوزه لجستیک و پشتیبانی استفاده کنیم.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس سازمان امداد و نجات در پاسخ به این سئوال که چه زمانی این طرح اجرایی می‌شود اظهار کرد: هنوز تفاهم‌نامه نهایی میان طرفین منعقد نشده است.

ما و آنها انتظارهایی داریم که در این تفاهم‌نامه به آنها توجه خواهد شد و ان‌شاالله بتوانیم با نگاهی که اشاره کردم به توافق نهایی برسیم و بتوانیم از ظرفیت‌های این مجموعه نیز در راستای خدمت‌رسانی و کمک به مردم استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه این راننده‌ها پراکندگی مناسبی دارند استفاده از ظرفیت آنها برای تسریع خدمت‌رسانی می‌تواند کمک مناسبی باشد.

پیش از این مرتضی ضامنی سرپرست اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری نیز خبر آمادگی این اتحادیه برای همکاری با جمعیت هلال‌احمر برای اجرای طرح “تاکسی امدادگر ” را اعلام کرده بود.

 

منبع: ایسنا

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند