کد خبر: 188017

افتتاح خط کشتیرانی بندرانزلی – باکو در ابتدای سال آینده

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان، از افتتاح خط کشتیرانی بندر انزلی – باکو در ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: استاندار گیلان حمایت کامل خود را از این حوزه که می تواند در تولید ثروت و اشتغال بسیار تاثیرگذار باشد، اعلام کرد.

سرویس کسب‌وکار -

مهندس حسین چراغی،‌ با اشاره به اهمیت بندر انزلی در بنادر شمال کشور، اظهار کرد:هم اکنون در پروژه های بخش سرمایه گذاری و بخش‌خصوصی بیش از دو هزار نفر مشغول به کار هستند که از لحاظ اجتماعی نیز بندر انزلی را بسیار با اهمیت جلوه می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، چراغی خاطرنشان کرد: اصلاح ساختار پورت اپراتوری و متمرکز کردن آن در جهت چابک سازی و کارایی بندر، نوسازی و آماده سازی تجهیزات در بخش دریایی و بندری، سرمایه‌‌گذاری بخش‌خصوصی به عنوان کلید توسعه بنادر، استفاده بهینه از پتانسیل‌های سرمایه گذار بخش‌خصوصی و صیانت از سواحل و تالاب انزلی از دیگر اقدامات مهم است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان، از افتتاح خط کشتیرانی بندر انزلی – باکو در ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: در همین راستا به همراه بخش‌خصوصی نشستی با استاندار داشتیم که دکتر سالاری رهنمودهای خوبی در جهت حمایت از ایجاد خط مسافرت دریایی و گردشگری دریایی ارائه دادند و حمایت کامل خود را از این حوزه که می تواند در تولید ثروت و اشتغال بسیار تاثیرگذار باشد، اعلام کردند.

این مقام مسئول، با بیان اینکه واحد فنی و نگهداری از واحدهای پیشروی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بوده است، تصریح کرد: این واحد در توسعه زیرساخت‌ها، روساخت ها و بخش سرمایه   گذاری دولتی و خصوصی در چندین سال گذشته عملکرد مناسبی داشته است که جا دارد از مهندس مهران الماسی تشکر کنم.

چراغی اضافه کرد: امیدوارم با همکاری و مشارکت دیگر معاونین، مهندس نورالله عباسی، سرپرست معاونت فنی و نگهداری در انجام وظایف و مسئولیت‌های خود موفق باشند و اقدامات موثری را در مسیر دستیابی به اهداف عالی سازمان به انجام برسانند.

مهندس چراغی طی حکمی ضمن تقدیر از تلاش های مهران الماسی در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و خدمات در عرصه فنی و نگهداری، نورالله عباسی را به عنوان سرپرست معاونت فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب کرد.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.