کد خبر: 188017

افتتاح خط کشتیرانی بندرانزلی – باکو در ابتدای سال آینده

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان، از افتتاح خط کشتیرانی بندر انزلی – باکو در ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: استاندار گیلان حمایت کامل خود را از این حوزه که می تواند در تولید ثروت و اشتغال بسیار تاثیرگذار باشد، اعلام کرد.

سرویس کسب‌وکار -

مهندس حسین چراغی،‌ با اشاره به اهمیت بندر انزلی در بنادر شمال کشور، اظهار کرد:هم اکنون در پروژه های بخش سرمایه گذاری و بخش‌خصوصی بیش از دو هزار نفر مشغول به کار هستند که از لحاظ اجتماعی نیز بندر انزلی را بسیار با اهمیت جلوه می‌دهد.

به گزارش تجارت‌نیوز، چراغی خاطرنشان کرد: اصلاح ساختار پورت اپراتوری و متمرکز کردن آن در جهت چابک سازی و کارایی بندر، نوسازی و آماده سازی تجهیزات در بخش دریایی و بندری، سرمایه‌‌گذاری بخش‌خصوصی به عنوان کلید توسعه بنادر، استفاده بهینه از پتانسیل‌های سرمایه گذار بخش‌خصوصی و صیانت از سواحل و تالاب انزلی از دیگر اقدامات مهم است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان، از افتتاح خط کشتیرانی بندر انزلی – باکو در ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: در همین راستا به همراه بخش‌خصوصی نشستی با استاندار داشتیم که دکتر سالاری رهنمودهای خوبی در جهت حمایت از ایجاد خط مسافرت دریایی و گردشگری دریایی ارائه دادند و حمایت کامل خود را از این حوزه که می تواند در تولید ثروت و اشتغال بسیار تاثیرگذار باشد، اعلام کردند.

این مقام مسئول، با بیان اینکه واحد فنی و نگهداری از واحدهای پیشروی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بوده است، تصریح کرد: این واحد در توسعه زیرساخت‌ها، روساخت ها و بخش سرمایه   گذاری دولتی و خصوصی در چندین سال گذشته عملکرد مناسبی داشته است که جا دارد از مهندس مهران الماسی تشکر کنم.

چراغی اضافه کرد: امیدوارم با همکاری و مشارکت دیگر معاونین، مهندس نورالله عباسی، سرپرست معاونت فنی و نگهداری در انجام وظایف و مسئولیت‌های خود موفق باشند و اقدامات موثری را در مسیر دستیابی به اهداف عالی سازمان به انجام برسانند.

مهندس چراغی طی حکمی ضمن تقدیر از تلاش های مهران الماسی در راستای پیشبرد اهداف سازمانی و خدمات در عرصه فنی و نگهداری، نورالله عباسی را به عنوان سرپرست معاونت فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان منصوب کرد.

 

منبع: ایسنا

دیدگاه شما

لطفا فارسی تایپ کنید و با حروف لاتین (فینگلیش) ننویسید.
نظرات پس از بازبینی منتشر می‌شود

بازار

اونس طلا (%0.13)
1312.1
1.6
مثقال طلا (%0)
664600
سکه امامی (%0)
1614300
دلار (%0)
4773
یورو (%0)
5836
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

رسانه تجارت‌نیوز بستری آنلاین برای دایره متنوعی از محتوای اقتصادی است. اخبار به‌روز، تحلیل‌های کارشناسانه و آموزش‌‌های مفید در اقتصاد و تجارت را از کانال‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌دهیم. آرمان ما گردش آزادانه جریان اطلاعات در اقتصاد کشور است. تلاش می‌کنیم منبع موثقی برای کنش‌گران اقتصادی باشیم.