افزایش حقوق بازنشستگان خرداد اعمال می‌شود؟

افزایش حقوق بازنشستگان خرداد اعمال می‌شود؟

به گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزایش حقوق بازنشستگان در دستور کار دولت است و همزمان با حقوق خردادماه به حساب آنها واریز خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، واریز حقوق بازنشستگان همزمان با حقوق خرداد ماه قطعی است؟

حجت‌الله عبدالملکی در گفتگو با مهر، گفت: این افزایش حقوق بعد از تصویب اطلاع‌رسانی شده و همزمان با حقوق خردادماه به حساب بازنشستگان پرداخت خواهد شد.

وی در مورد افراد جامانده و مستحق دریافت یارانه تصریح کرد: افراد جا مانده از سال‌های گذشته که یارانه‌ای به آنها پرداخت نمی‌شد، با مراجعه به وب‌سایت سازمان هدفمندی یارانه‌ها می‌توانند ثبت‌نام خود را انجام داده و در صورت تأیید نهایی یارانه اردیبهشت و خرداد را دریافت کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گروهی از خانوارها نیز که قبلاً یارانه دریافت می‌کردند و در این مرحله جز دهک دهم محسوب شده‌اند، با دستور رئیس‌جمهور به مدت یک ماه پرداختی یارانه آنها انجام شده تا بعد از بررسی امکان برداشت فراهم آید.

عبدالملکی افزود: یک ماه فرصت بررسی و اعلام نتایج را به ما داده‌اند تا بعد از بررسی نهایی و اعلام وضعیت افراد معترض، امکان برداشت مبلغ اردیبهشت به این افراد داده خواهد شد.

وی از تکمیل طرح دامداری مصوب با همراهی شستا و سایر پروژه‌های اقتصادی و اشتغال‌آفرین خبر داد و اضافه کرد: با تأمین زمین قرار شد یک‌هزار واحد مسکن کارگری نیز در این استان احداث شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند