اگر به اشتباه یارانه‌تان را حذف کرده‌اید، بخوانید

اگر به اشتباه یارانه‌تان را حذف کرده‌اید، بخوانید

سازمان هدفمندی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: افرادی که از روز گذشته با مراجعه به این سایت سهوا گزینه اهداء یارانه را انتخاب کردند نگران نباشند، یارانه این افراد همچنان برقرار و پرداخت می‌گردد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در پی اعلام محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر ضروررت ثبت نام متقاضیان وام یک میلیون تومانی در سایت، برخی رسانه‌ها نام سایت هدفمندی را به عنوان سایت ثبت‌نام کننده اعلام کرده‌اند.

در پی این اتفاق بر خی از شهروندان با ورود به سایت گزینه اهدای یارانه را انتخاب کرده‌اند. سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام کرده است :کسانی که از روز گذشته با مراجعه به این سایت سهوا گزینه اهداء یارانه را انتخاب کردند نگران نباشند، یارانه این افراد همچنان برقرار و پرداخت می‌گردد.

بعد از فراهم شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت نام متقاضیان، مراتب از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دنبال اشتباه برخی رسانه‌ها در اعلام سایت refahi.ir برای ثبت‌نام وام یک میلیون تومانی که بلافاصله سازمان برنامه و بودجه کشور آن را تکذیب کرد، کسانی که از روز گذشته با مراجعه به این سایت سهوا گزینه اهداء یارانه را انتخاب کردند نگران نباشند، یارانه این افراد همچنان برقرار و پرداخت می‌گردد.

بعد از فراهم شدن تمهیدات و تدوین دستورالعمل ثبت نام متقاضیان، مراتب از طریق اطلاعیه رسمی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پیش‌بینی شده است تسهیلات یک میلیون تومانی به سرپرستان خانوار با کارمزد ۱۲ درصد پرداخت شود . بازپرداخت این تسهیلات پس از تنفسی چهار ماهه صورت خواهد گرفت. بر اساس این گزارش بازپرداخت تسهیلات نیز از محل یارانه‌های پرداختی صورت می‌گیرد. برخی از مردم بعد از اعلام خبر سایت ثبت‌نام وام یک میلونی،‌ با مراجعه به سایت refahi.ir به‌اشتباه گزینه اهدای یارانه را انتخاب کردند که باتوجه به اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه‌ها جای نگرانی نیست و یارانه این افراد حذف نمی‌شود.

 

منبع: خبرآنلاین

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند