ایران بروکر
خبر مهم : چگونه در سامانه یکپارچه خودرو ثبت‌نام کنیم؟
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قرمزپوشی یک‌دست بازار سهام / کاهش 60 درصدی ارزش معاملات

تجارت نیوز

با وجود حمایت‌‌های دو روز اخیر حقوقی‌ها از سهم‌های بنیادین بازار امروز با فشار عرضه در 88 درصد سهم‌ها شروع به کار و شاخص کل 2.5 درصد ریزش کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل با وجود حمایت‌های دو روز اخیر حقوقی‌ها حدود 2.5 درصد ریزش کرد و به یک میلیون و 607 هزار واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن بیش از یک درصد ریزش داشت.

بازار سهام 17 شهریور

در پایان معاملات امروز ارزش معاملات بازار سهام حدود 60 درصد نسبت به روز قبل کاهش داشت و تعداد معاملات بازار نیز بیش از 50 درصد افت کرده است.

نمادهای خودرویی همچنان با فشار شدید عرضه بیشترین عرضه در بازار را به خود اختصاص دادند و همچنین ارزش معاملات خرد امروز بازار 4320 میلیارد تومان بود که کمترین مبلغ در ماه‌های اخیر بوده است.

صنعت برتر 17

امروز نمادهای شستا و خودرو به عات افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف متوقف شدند، همچینن نمادهای فولاد، فملی و فارس به ترتیب با 5003، 4099 و 3358 بیشترین تاثیر منفی در شاخص کل را داشتند. همچنین نماد پالایشی برترین تقاضا را در بازار داشت.

شرکت توسعه و عمران امید با نماد ثامید با حداکثر 1200 سهم برای هر نفر و دامنه قیمت 1660 تا 1750 هزار ریال روز چهارشنبه 99/6/19 در بازار سهام عرضه می‌شود.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند