تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قرمزپوشی یک‌دست بازار سهام / کاهش 60 درصدی ارزش معاملات

قرمزپوشی یک‌دست بازار سهام / کاهش 60 درصدی ارزش معاملات

با وجود حمایت‌‌های دو روز اخیر حقوقی‌ها از سهم‌های بنیادین بازار امروز با فشار عرضه در ۸۸ درصد سهم‌ها شروع به کار و شاخص کل ۲٫۵ درصد ریزش کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل با وجود حمایت‌های دو روز اخیر حقوقی‌ها حدود 2.5 درصد ریزش کرد و به یک میلیون و 607 هزار واحد رسید. همچنین شاخص هم‌وزن بیش از یک درصد ریزش داشت.

در پایان معاملات امروز ارزش معاملات بازار سهام حدود 60 درصد نسبت به روز قبل کاهش داشت و تعداد معاملات بازار نیز بیش از 50 درصد افت کرده است.

نمادهای خودرویی همچنان با فشار شدید عرضه بیشترین عرضه در بازار را به خود اختصاص دادند و همچنین ارزش معاملات خرد امروز بازار 4320 میلیارد تومان بود که کمترین مبلغ در ماه‌های اخیر بوده است.

امروز نمادهای شستا و خودرو به عات افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف متوقف شدند، همچینن نمادهای فولاد، فملی و فارس به ترتیب با 5003، 4099 و 3358 بیشترین تاثیر منفی در شاخص کل را داشتند. همچنین نماد پالایشی برترین تقاضا را در بازار داشت.

شرکت توسعه و عمران امید با نماد ثامید با حداکثر 1200 سهم برای هر نفر و دامنه قیمت 1660 تا 1750 هزار ریال روز چهارشنبه 99/6/19 در بازار سهام عرضه می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند