اکسکوینو

بازار تهران و پاساژهای مسقف همچنان تعطیل هستند

تجارت نیوز

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: بازگشایی برخی اصناف شامل بازار تهران و پاساژهای مسقف خرید نمی‌شود و این مکان‌ها کما فی السابق تعطیل خواهد بود.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: در ۲۴ گذشته ۳۵۵ مورد جدید در بخش عادی بیمارستان‌ها و ۸۵ مورد نیز از بیماران در بخش ویژه بستری شدند؛ ضمن اینکه ۵۵۲ نفر نیز در مجموع از بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه‌های علوم پزشکی ترخیص شدند.

وی ادامه داد: از افرادی که ترخیص شده‌اند و کمتر از دو هفته از زمان بستری آنها در بیمارستان گذشته است، خواهش می‌کنم مطلفا در محیط‌های اجتماعی حضور پیدا نکنند؛ چراکه کماکان ناقل بوده و می‌توانند اطرافیان خود را مبتلا کنند.

فرمانده عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران افزود: از تیم پزشکی درخواست کرده‌ایم تا به کسانی که ترخیص شده و کارمند هستند یا در محیط‌های اجتماعی کار می‌کنند مدت دو هفته مرخصی داده شود.

زالی با اشاره به راه‌اندازی برخی صنوف کم خطر از امروز، خاطرنشان کرد: بازار تهران و پاساژهای مسقف خرید کما فی‌السابق تعطیل خواهد بود و شروع به کار سایر اصناف مشمول آنها نخواهد شد.

وی تصریح کرد: وسایل حمل و نقل عمومی بیشترین میزان امکان سرایت را دارد و ما نیز نگران این سرایت از این طریق هستیم.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند