با متخلفان افزایش قیمت بلیط هواپیما برخورد می‌شود

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: دفتر نظارت بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی توصیه کرده است که نسبت به نحوه توزیع بلیط هواپیماهای خود نظارت داشته باشند تا اگر کسی خارج از نرخ اعلام شده توسط شرکت اقدام به فروش بلیط هواپیما کرد، با متخلفات برخورد شود.
با متخلفان افزایش قیمت بلیط هواپیما برخورد می‌شود

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: هیچ دستورالعملی برای افزایش قیمت بلیط‌های هواپیما به شرکت‌های هواپیمایی ابلاغ نشده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، به نقل از صداوسیما، رضا جعفرزاده ضمن تاکید بر خرید بلیط هواپیما توسط مسافران از دفاتر و سایت‌های مجاز، اظهار داشت:​ به دفعات از مسافران هوایی کشور درخواست کرده ایم که بلیط هواپیمای خود را از دفاتر مجاز خریداری کنند­ و اگر در سایت‌ها و شرکت‌های فروش بلیط هواپیما با قیمت‌هایی بالاتر از قیمت‌های شرکت‌های هواپیمایی مواجه شدند حتما به این سازمان اطلاع‌رسانی کنند.

وی گفت:​ دفتر نظارت بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی در سازمان هواپیمایی کشوری به شرکت‌ها توصیه کرده است که نسبت به نحوه توزیع بلیط هواپیماهای خود نظارت داشته باشند تا اگر کسی خارج از نرخ اعلام شده توسط شرکت اقدام به فروش بلیط هواپیما کرد، با متخلفات برخورد شود.

جعفرزاده افزود:​ سازمان هواپیمایی کشوری پیش از این بارها با شرکت‌های متخلف و سایت‌های سودجو برخورد کرده است که از آن جمله می‌توان به لغو مجوز ۸ دفتر هواپیمایی و تعلق ۲۰ مجوز دفاتر متخلف و همچنین معرفی چندین سایت غیرمجاز به مراجع ذی‌صلاح اشاره کرد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت:​ مردم می‌توانند در صورت برخورد با متخلفین مراتب را با سامانه سازمان هواپیمایی کشوری به آدرس CAO.IR اعلام کنند­ و اطمینان خاطر داشته باشند که این سازمان با متخلفین برخوردی قاطع خواهد داشت.

 

منبع: مهر

این مطلب را به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام تجارت نیوز