فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۴۳۱۰۹

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

ایده‌های زاکربرگ برای آینده / متا ارز دیجیتال اختصاصی راه‌اندازی می‌کند!

ایده‌های زاکربرگ برای آینده / متا ارز دیجیتال اختصاصی راه‌اندازی می‌کند!

براساس گزارش‌ها، شبکه اجتماعی متا در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک ارز دیجیتال اختصاصی برای کسب‌و‌کار خود است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، براساس گزارش‌ها، شبکه اجتماعی متا در حال برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک ارز دیجیتال اختصاصی برای کسب‌و‌کار خود است.

فایننشال تایمز (FT) در گزارشی ادعا کرد که شبکه اجتماعی متا ارز دیجیتالی مبتنی بر پروژه‌های متاورسی خود راه‌اندازی می‌کند. به نظر می‌رسد این ارز دیجیتال اولین محصول فیسبوک خواهد بود.

برخی از کارمندان این شرکت ادعا می‌کنند که توکن متاورس فیسبوک Zuck Bucks نام دارد. با این حال هنوز هیچ چیزی رسمی نیست و ممکن است هر لحظه همه چیز تغییر کند.

همچنین این شرکت در حال بررسی ایجاد یک توکن اجتماعی یا سکه‌های شهرت مبتنی بر جامعه است. این توکن‌ها برای پاداش به گروه‌های خاص استفاده می‌شود.

علاوه بر این، گمانه‌زنی‌هایی در مورد ساختن توکنی برای پاداش به اینفلوئنسرها در رسانه‌های اجتماعی وجود دارد.

فایننشال تایمز در گزارش خود اشاره کرد که متا به جای اینکه یک نیروی متمرکز باشد می‌تواند غیرمتمرکز شود و خود را به جامعه واگذار کند. اینگونه جامعه می‌تواند با استفاده از تکنولوژی غیرمتمرکز این شبکه را اداره کند.

گزارش فایننشال تایمز از آن جهت جالب است که مستنداتی در رابطه با ایده‌های متا برای آینده دارد. قبلاً نیز این پیش‌بینی انجام شد که متا به‌زودی وارد دنیای NFT شود.

گرچه هنوز هیچ جزئیانی مطرح نشده، اما به نظر می‌رسد قرار است به کاربران اجازه دهند NFT در اینستاگرام خود به فروش برسانند.

این درحالی است که فیسبوک قبلا قصد داشت ارز دیجیتال اختصاصی خود را راه‌اندازی کند، اما سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا جلوی این کار را گرفت.

اخیرا شرکت متا پیشرفت زیادی در حوزه متاورس ارزهای دیجیتال داشت و این نشان می‌دهد که زاکربرگ در رسیدن به هدف خود یعنی توسعه فناوری متاورس و تغییر پایه پولی مصمم است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.