خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۶۴۰۷۹

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بیت‌کوین بخریم یا آلت‌کوین؟

بیت‌کوین بخریم یا آلت‌کوین؟

این روزها بازار نوسان زیادی دارد و هنوز معلوم نیست که بیت‌کوین رشد می‌کند یا قیمت آن می‌ریزد. در چنین شرایطی چه ارز دیجیتالی بخریم؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، این روزها که بیت‌کوین در محدوده ۳۰ هزار دلار معامله می‌شود و اینکه بعدش چه می‌شود معلوم نیست، این سوال مطرح می‌شود که چه ارزی بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری است؟

یک استراتژیست برجسته با نام مستعار Rekt Capital عقیده دارد که احتمالا بیت‌کوین به زودی رشد می‌کند. چون دامیننس این ارز دیجیتال به شدت افزایش یافته و در نمودار این ارز یک الگوی صعودی در حال شکل‌گیری است. البته رشد بیت‌کوین، آلت‌کوین‌ها را نزولی کرد.

جریان سرمایه آلت‌کوین‌ها کم است

این روزها شاید متوجه افزایش بی‌سابقه دامیننس بیت‌کوین شده باشید. دارایی از ترس ریزش بازار به سمت بزرگ‌ترین رمزارز می‌رود و جریان سرمایه آلت‌کوین‌ها بسیار کم است.

جدیدترین گزارش صندوق دارایی دیجیتال Coinshares نشان می‌دهد که مجموع ورودی بیت‌کوین در هفته گذشته به ۱۲۶ میلیون دلار رسید. با این حساب مجموع ورودی این ارز دیجیتال از اول سال تا به امروز به ۵۰۶ میلیون دلار می‌رسد.

آلت‌کوین‌ها در هفته گذشته جریان ورودی ناچیزی داشتند و این اقبال به رمزارزها بزرگ را نشان می‌دهد. اتریوم هم از این جریان مستثنی نیست و این ارز هم در هفته گذشته خروجی پول داشت. دومین رمزارز بزرگ بازار هفته گذشته ۳۲ میلیون دلار خروجی داشت و این نهمین هفته متوالی است که پول از اتریوم خارج می‌شود.

چه زمانی رشد بیت‌کوین آغاز می‌شود؟

استراتژیست معروف عقیده دارد که اگر دامیننس بیت‌کوین بین ۴۹ تا ۵۱ درصد از بازار تثبیت شود احتمالا رشد شروع می‌شود. زمانی که بیت‌کوین بالای ۵۰ درصد بازار را اختیار داشت قیمتی حدود ۶۰ هزار دلار هم داشت.

البته rekt capital هم عقیده دارد که قیمت بزرگ‌ترین ارز دیجیتال بازار به نزول هم تمایل دارد. اگر قرار باشد بازار ریزش کند احتمالا این ارز بعد از شکست حمایت ۲۵ درصد، ریزش می‌کند.

در شرایطی که بازار نزولی و رنج است، بهترین محافظ دارایی در بازار رمزارزها بیت‌کوین است.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ا رز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.