فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۶۶۷۴۳

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

بازگشت گوگل کلود به دنیای رمز ارز / همکاری جدید با استارتاپ لیر زیرو

بازگشت گوگل کلود به دنیای رمز ارز / همکاری جدید با استارتاپ لیر زیرو

گوگل کلود همکاری جدیدی را با شرکت استارتاپی رمز ارزی به‌نام لیر زیرو آغاز کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، پلتفرم گوگل کلود، همکاری خود را با استارتاپ رمز ارزی جدیدی اعلام کرده است. استارتاپ رمز ارزی لیر زیرو که طرف همکاری جدید پلتفرم ابری گوگل است، در حال حاضر، ارزشی سه میلیارد دلاری دارد و با آغاز این همکاری، گوگل کلود تبدیل به اوراکل پیش‌فرض برای پیام‌های میان زنجیره‌ای این شرکت خواهد شد. پلتفرم ابری گوگل، یکی از مهم‌ترین سرویس‌دهنده‌های زیرساختی گوگل محسوب می‌شود، به‌طوریکه جیمیل و یوتوب نیز از همین سرویس استفاده می‌کنند. این پلتفرم ابری خدماتی مانند، محاسبات ابری و پردازش دادههای بزرگ را ارائه می‌دهد.

همکاری جدید میان این دو پلتفرم، نشان‌دهنده استراتژی گوگل برای افزایش همکاری‌ها در فضای وب3 است. همکاری گوگل کلود با استارتاپ لیر زیرو می‌تواند باعث ایجاد افزایش امنیت در پیام‌رسانی میان بلاکچین‌های سراسر اکوسیستم رمز ارزی شود. همچنین در هفته گذشته، گوگل کلود قرارداد چندساله‌ جدیدی را با گروه زیلیکا آغاز کرده است. همکاری گوگل کلود، باعث افزایش مقیاس‌پذیری، استواری در پروتکل لایه یک زیلیکا خواهد شد.

همکاری گوگل کلود با استارتاپ موفق رمز ارزی

گوگل کلود قرارداد جدیدی را با شرکت استارتاپی رمز ارزی لیر زیرو آغاز کرده است. هدف از این همکاری، اعتبارسنجی پیام‌های بلاکچینی خواهد بود. شرکت لیر زیرو با رشد سریع خود، موفق به پوشش بیش از 95 درصد از پیام‌های میان بلاکچینی شده است. این استارتاپ، در واقع پروتکل آمنی چین و متن بازی است که ارتباط میان بلاکچین‌های مختلف و به‌اشتراک‌گذاری اطلاعات را مستقیما ممکن می‌کند.

راه‌حلی که لیر زیرو و گوگل کلود ارائه می‌کنند، مانند کانال‌های ارتباطی بین بلاکچین‌ها عمل کرده و گوگل کلود در نقش اعتبارسنج، صحت اطلاعات جابه‌جا شده میان زنجیره‌ها را بررسی می‌کند. این مسئله به صحت و دقت ارتباط میان بلاکچین‌ها کمک شایانی خواهد کرد. مجموعا 15 بلاکچین از جمله اتریوم، آربیتروم، پالی‌گان و آوالانچ می‌توانند تحت پوشش این سرویس خواهند بود.

واکنش به همکاری جدید گوگل کلود در دنیای رمز ارز

نظرات متفاوتی درباره این همکاری جدید وجود داشت. برخی از کاربران باور دارند که همکاری لیر زیرو با گوگل کلود، تهدیدی جدی برای جنبه غیرمتمرکز بودن سیستم بلاکچینی این استارتاپ است. این کاربران باور دارند که حفظ جنبه غیرمتمرکز بودن، اهمیت بیشتری نسبت به جنبه امنیت بهینه در بلندمدت دارد. پس از اعلام این همکاری، حدس و گمان‌های زیادی درباره ایردراپ جدید توسط لیر زیرو میان کاربران مطرح شد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.