کد مطلب: ۲۴۳۶۵۹

مطالعه بافت‌های فرسوده تهران تا پایان امسال تمام می‌شود

مطالعه بافت‌های فرسوده تهران تا پایان امسال تمام می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: در حوزه عمران و بهسازی تا پایان سال، قرارداد مشاوره برای مطالعه بافت‌های فرسوده تمام شهرهای استان تهران باید به اتمام برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به پایان طرح‌های مطالعاتی بافت‌های فرسوده شهرستان‌های استان تهران، نسبت به جلوگیری از تخلفات افزایش طبقات هشدار داد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، به نقل از وزارت راه و شهرسازی؛ محمدنادر محمدزاده گفت: در حوزه عمران و بهسازی تا پایان سال، قرارداد مشاوره برای مطالعه بافت‌های فرسوده تمام شهرهای استان تهران باید به اتمام برسد.

محمدزاده ضمن تاکید بر هوشمندسازی و مستمرسازی تمام مصوبات کمیسیون ماده ۵ و کارگروه امور زیربنایی گفت: این مصوبات باید به‌صورت کتابچه و سالیانه به صورت تفکیکی به چاپ برسد.

وی همچنین به حوزه نظارت معماری و شهرسازی برای ورود جدی به ماده ۱۰۰ و جلوگیری از تخلفات افزایش طبقات هشدار داد و این موضوع را کلیدی خواند و گفت: برقراری قانون نیازمند عزم جدی است که دستوراتی نیز برای فعال شدن کارگروه سیما و منظر شهری و پیگیری‌ها در این خصوص صادر شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی تهران ضمن تاکید بر تهیه بسته‌های گردشگری و به کارگیری انرژی‌های خورشیدی و برقراری جلساتی با حوزه املاک برای راه‌اندازی این بسته‌های تشویقی سرمایه‌گذاری گفت: این بسته‌ها باید تمام و کمال باشد و نظرات تمام دستگاه‌های استان را در خود داشته باشد که دغدغه شهر تهران در حال حاضر اشتغال و سرمایه‌گذاری است و نقش معاونت شهرسازی و معماری در این برجسته است.

منبع: مهر

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.