خبر مهم:

کد مطلب: ۹۰۵۷۷۰

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

قیمت خودرو ۲۶ فروردین ۱۴۰۳/ سورن پلاس ۲۳ میلیون تومان گران شد

قیمت خودرو 26 فروردین 1403/ سورن پلاس 23 میلیون تومان گران شد

قیمت خودرو امروز، یکشنبه 26 فروردین 1403، به‌نسبت صعودی گزارش می‌شود. اکثر خودروهای داخلی رشد قیمت دارند ولی در بازار مونتاژی‌ها تقریباً تغییر چندانی دیده نمی‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، یکشنبه 26 فروردین 1403، نسبت به روز گذشته صعودی گزارش می‌شود. محصولات داخلی بازار غالباً با رشد قیمت همراه بودند، اما خودروهای مونتاژی به‌نسبت نوسان پایین‌تری را تجربه می‌کنند.

در حال حاضر روند امروز نرخ ارز مشخص نشده، اگرچه با توجه به رشد دوباره دلار از روز گذشته انتظار می‌رفت قیمت خودرو از صبح امروز صعودی شود.

بر اساس قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز رشد ناچیزی پیدا کرده است.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی از آغاز روند معاملات امروز، صعودی است.

کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که از ابتدای روز جاری هشت میلیون تومان گران‌‌تر شده و به 458 میلیون تومان رسیده است.

شاهین G از سدان‌های لوکس و رده‌بالای سایپا به شمار می‌رود که امروز تغییری نداشت، اما نسبت به روز گذشته 14 میلیون تومان گران‌تر شده است و با 795 میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو پارس LX TU5 که قیمت آن با انتشار اخبار هیجانی توقف تولید گران شده بود، رشد سه میلیون تومانی را تجربه کرد و با 885 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

1

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی نسبت به روز گذشته افت ناچیزی دارند.

جک J4 آپشنال یکی از معدود محصولات مونتاژی است که تغییر قیمت ندارد و با نرخ 905 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

زوتی DL5 کراس‌اوور وارداتی سایپا به شمار می‌رود که 30 میلیون تومان ارزان‌تر از روز گذشته و با یک میلیارد و 310 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

ام‌وی‌ام X55 Pro اکسلنت کراس‌اوور مونتاژی مدیران‌خودرو نیز 30 میلیون تومان افت قیمت دارد و با یک میلیارد و 420 میلیون تومان معامله می‌شود.

2

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

با توجه به پاسخ شب گذشته ایران به حمله اسرائیل و رشد عجیب نرخ تتر، احتمالاً نرخ ارز نیز از ساعات دیگر رشد خود را آغاز کند. بنابراین در صورت ادامه این وضعیت، احتمالاً قیمت خودرو نیز با شیب بیشتری افزایشی شود.

برای مطالعه بیشتر صفحه تحلیل بازار خودرو را در تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.