خبر مهم:

کد مطلب: ۹۰۶۵۵۶

ریزش قیمت مدل‌های تارا در بازار خودرو

ریزش قیمت مدل‌های تارا در بازار خودرو

آخرین قیمت انواع خودرو تارا برای امروز ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ به شرح زیر است. بر این اساس قیمت تارا اتوماتیک جدید ۱ میلیارد و ۲۶۵ میلیون تومان شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت تارا اتوماتیک V۴ LX کدل ۱۴۰۳ در بازار ۱ میلیارد و ۲۶۵ میلیون تومان شد که کاهش ۵ میلیونی داشته است.

 تارا اتوماتیک ارتقا یافته ایران خودرو  با کاهش ۵ میلیونی ۱ میلیارد و ۱۸۵ میلیون تومان شد.

تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۳ در بازار خودرو ۱ میلیارد و ۱۰ میلیون تومان شد که ۲۰ میلیون تومان ارزان شده است.

تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ در بازار با افت ۱۵ میلیونی ۹۶۵ میلیون تومان شد.

قمیت تارا دنده ای مدل ۱۴۰۲ در بازار خودرو ۸۴۰ میلیون تومان قیمت خورد.

قیمت تارا در کارخانه

قیمت تارا اتوماتیک صفر در کارخانه ۴۹۰ میلیون تومان است. قیمت کارخانه تارا دنده ای نیز ۳۹۴ میلیون تومان بوده است. ایران خودرو دو مدل تارای جدید هم معرفی کرده است که بر این اساس تارا اتوماتیک V۴ LX  سدان جدید ایران خودرو در نمایندگی ۶۸۵ میلیون تومان قیمت دارد تارا دنده ای v۱پلاس نیز ۵۸۰ میلیون تومان است که گران ترین خودروی دنده ای ساخت داخل بازار به شما می رود!

معرفی خودروی تارا

خودروی تارا را ایران خودرو با مهندسی معکوس پژو ۳۰۱ ساخته است این سدان با همتای فرانسوی مشخصات فنی حدودا یکسانی دارد. موتور تارا  TU۵P با حجم ۱.۶ لیتر، قدرت ۱۱۳ اسب بخار و گشتاور ۱۴۴ نیوتن متر است . تارا دنده ای با گیربکس ۵ دنده و تارا اتوماتیک با گیربکس ۶ دنده تولید می شود.

صفر تا ۱۰۰ این خودرو بر اساس اعلام ایران خودرو ۱۲.۵ ثانیه طول می کشد و توانایی حرکت با سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت را نیز دارد مصرف بنزین تارا در ۱۰۰ کیلومتر ۷ لیتر است که برای این دسته از سواری ها مناسب محسوب می شود.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز انواع خودرو تارا به دست خواهید آورد.

12

منبع : اقتصادآنلاین

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.