فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۰۳۲

کوییک به ۴۲۰ میلیون تومان رسید

 کوییک به ۴۲۰ میلیون تومان رسید

قیمت خودرو در تمامی محصولات بدون تغییر مانده و در ثبات کامل به سر می‌برد. این وضعیت طی دو هفته اخیر در بازار حکم‌فرما بوده و نشان‌دهنده استحکام نسبی خودروست.

به گزارش تجارت‌نیوز، ثبات دلار، به‌ عنوان مهم‌ترین متغیر موثر بر بازار خودرو، مهم‌ترین عامل تعمیق رکود شناخته می‌شود. علاوه بر این، تقاضای موجود در بازار تقریبا در محدوده صفر قرار دارد.

بازار خودرو‌های داخلی و خارجی نسبت به روز‌های گذشته بدون تغییر گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی در دو روز متوالی بدون تغییر گزارش می‌شود.

دنا پلاس (تیپ 1) و دنا پلاس توربو اتوماتیک (آپشنال) از محصولات محبوب شرکت ایران خودرو، هر کدام به‌ترتیب بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته با قیمت‌های 802 میلیون تومان و یک میلیارد و 50 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

پژو پارسTU5 و پژو 207 اتوماتیک پانوراما از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، هر کدام به ترتیب با قیمت‌های 641 میلیون تومان و 995 میلیون تومان بدون هیچ تغییری معامله می‌شوند.

کوییک R اتوماتیک و ساینا S اتوماتیک از محصولات داخلی شرکت سایپا، به‌ترتیب با رقم‌های 539 میلیون تومان و 494 میلیون تومان با قیمت ثابت در بازار خرید می‌شوند.

شاهین اتوماتیکG از دیگر محصولات اقتصادی این شرکت بدون تغییر، 820 میلیون تومان ارزش گذاری شد.

قیمت خودرو‌های مونتاژی

قیمت خودرو‌های مونتاژی بدون نوسان گزارش می‌شوند. طوری که در این بازار خرید و فروشی انجام نمی‌شود.

رسپکت2 از محصول مونتاژی بهمن موتور است که صبح امروز بدون تغییر با قیمت یک میلیارد و 418 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

کی‌ام‌سی X5 و جک J4 از محصولات جذاب مونتاژی شرکت کرمان موتور، به‌ترتیب از ابتدای امروز به قیمت‌های یک میلیارد و 735 و 825 میلیون تومان در بازار به فروش می‌رسند.

دیگنیتی پرایم و فیدلیتی (7 نفره) در شمار محصولات لوکس و جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، هر کدام به قیمت‌های یک میلیارد و 895 میلیون تومان و یک میلیارد و 900 میلیون تومان همانند سایر محصولات این شرکت بدون هیچ تغییر قیمتی نسبت به روزهای گذشته معامله می‌شود.

 

منبع : اقتصاد 100

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.