خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۳۰۷۲۸

کلیات طرح صیانت تصویب شد

کلیات طرح صیانت تصویب شد

کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی کلیات طرح صیانت را به تصویب رساندند

به گزارش تجارت‌نیوز ، اعضای کمیسیون طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی در جلسه امروز کمیسیون با ۱۸ رای موافق کلیات این طرح را به تصویب رساندند.

این در حالی است که تا پیش از جلسه علنی امروز ضد و نقیض‌گویی‌های فراوانی در مورد تصویب این طرح وجود داشت. هفته گذشته نماینده مردم همدان در مجلس از تصویب این طرح در هفته پیش رو خبر داده بود.

اما روز گذشته نوری، عضو کمیسیون ویژه بررسی طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی، اجرا و تصویب طرح صیانت را تا پایان سال ۱۴۰۰ رد کرده بود و همچنین کاهش سرعت اینترنت را با طرح صیانت بی‌ربط خواند.

نوری قزلجه گفته بود: طرح صیانت بعد از عید تعیین تکلیف می‌شود و هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است. وی امروز نیز به بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی انتقاد کرده و گفته بود نمی‌توانیم در عرض ۴۵ دقیقه برای طرحی با این اهمیت جمع شده و تصمیم‌گیری کنیم.

کلیات طرح صیانت در حالی امروز در کمیسیون مشترک تصویب شد که نوری قزلجه درباره اظهارات یکی از اعضای این کمیسیون مبنی بر اینکه تصمیم نهایی درباره این طرح مشخص است و بدون شک تصویب می‌شود. گفته بود: نه تنها هیچ تصمیمی اتخاذ نشده، بلکه طرح صیانت بعد از عید تعیین تکلیف می‌شود. حتی گزارش مرکز پژوهش‌ها درباره طرح به اندازه‌ای نقاط ایراد و ابهام مطرح کرده که تصویب آن بعید به نظر می‌رسد.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.