کد مطلب: ۸۰۳۲۸۶

زمان نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ اعلام شد

زمان نمایشگاه الکامپ 1402 اعلام شد

سازمان صنفی نظام رایانه‌ای کشور در اطلاعیه‌ای زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ را در سال 1402 اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ تیر ماه برگزار می‌شود.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که دور جدید نمایشگاه الکامپ بعد از سالها وقفه بالاخره در تیر ماه برگزار می‌شود.

در این اطلاعیه تاکید شده که متقاضایان مشارکت در بیست‌وششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) می‌توانند از روز شنبه ۹ اردیبهشت در این نمایشگاه ثبت‌نام کنند.

با توجه به پیگیری و هماهنگی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی، الکامپ 1402در تاریخ 4 تا 7 تیرماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و بر این أساس پیش ثبت‌نام آن از فردا (۹اردیبهشت ) از طریق پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی iran-elecomp.com آغاز خواهد شد.

طبق اعلام ستاد برگزاری الکامپ، در این دوره از نمایشگاه مانند دوران قبل، متقاضیان فضای نمایشگاهی کمتر از ۸۰ مترمربع،‌ بعد از ثبت نام، تایید مدارک و پس جانمایی غرفه توسط ستاد برگزاری در سایت الکامپ ، ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه‌های مرتبط، ثبت‌نام خود را قطعی نمایند.

متقاضیان بالای ۸۰ مترمربع نیز پس از ثبت نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از تعیین فضای غرفه ، ۴۸ ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی نمایند.

متقاضیان سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام کنند. ثبت نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

منبع: کارنگ

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.