کد مطلب: ۷۰۷۳۹۹

جزئیات جدید درباره سود سهام عدالت

جزئیات جدید درباره سود سهام عدالت

واریز سود سهام عدالت در تابستان سال جاری هم انجام شد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، جزئیات جدید درباره سود سهام عدالت نشان می‌دهد شرکت فولاد مبارکه بیشترین سود را به سهامداران خود پرداخته است و شرکت زرماکارون هم بیشترین سهامدار را دارد.

به نقل از شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که در سومین ماه از تابستان سال جاری با استفاده از سامانه سجام ۹هزار و ۶۴۱میلیارد و ۷۴۰میلیون و ۱۴۱هزار و ۴۸۴ تومان توسط ۷۶ ناشر به حساب ۶میلیون و ۱۲۰هزار و ۸۷۶ سهامدار واریز شد.

بر اساس این گزارش، در بین ۷۶ ناشری که در شهریور ماه سود به حساب سهامداران واریز کرده‌اند، بیشترین سود پرداخت شده با ۴۰۹میلیارد تومان به شرکت فولاد مبارکه و کمترین سود پرداخت شده با ۴۲میلیون تومان به شرکت سوژمیران تعلق داشته است.

افزون بر این آمار منتشر شده نشان می‌دهد که شرکت صنعتی زرماکارون با یک میلیون و ۴۱۹هزار و ۱۳۷ سهامدار دارای بیشترین سهامدار و شرکت سوژمیران با ۱۱۳ سهمدار دارای کمترین سهامداری بودند که سود صاحبان سهام خود را با استفاده از سامانه سجام به حساب سرمایه‌گذاران خود واریز کرده‌اند.

سامانه سجام چیست ؟

سجام یک سامانه زیرساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه ایران است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه‌گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات خود را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری و غیرحضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده‌های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی، شماره حساب، شماره موبایل، آدرس الکترونیکی و اقامت دائمی فرد ثبت می‌شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.

سهامداران می‌توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir ثبت‌نام و احراز هویت سجام را به‌صورت الکترونیکی انجام دهند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • ناشناس

  کجا سود ریختن تو شهریور ما بعد تکلیف اینایی که سهام ندارن چی شد میگن سایت بازه پس کجاست ؟هرجا میریم میگن ثبت نام انجام نمیدیم

 • ناشناس

  سلام پس چرا از رسانه ملی خبری در این مورد نمیگه این سایت خبری که نوشته میشه و داخل سایت میزارید حقیقت ندارد چون بنده خبری در همین سایت دیدم در مورد سهام فوت شدگان کارهای انحصار وراثت انجام دادم رفتم دفتر پیشخوان گفت هیچ خبری نیست گفتم داخل سایت گذاشته دفتر پیشخوان فرمودن زیاد خبرهایی که داخل سایت میزارن قبول نکن این هم اصل ماجرا

 • حمید

  سحام عدالت مفروشم

 • ناشناس

  سود سهام عدالتو به دروع میگن ریختیم من چهار سهم دارم الکی میگن ریختیم بانک میگه نریختن د وعگو ها

 • ناشناس

  سلام من سهام عدالت ندارم

 • علی

  چرا همین چیزی امکان نداره

 • ناشناس

  😢

 • ناشناس

  😢😢😢😢

 • ناشناس

  سلام خوبین ،ببخشین من اسفن ماه سودسهام زدن ،ولی نمیدونم کی باز سودسهام میزنن ماتلم ونیازمند،هرچه زود میشه خاهش کنم به منم سودبزنین ،ممنونم

 • آزاده

  ملتی که با ۴۵ هزار تومان بیست سال بشه ساکت نگه داشت با ۴۰۰ هزار تومان راحت میشه ۲۰۰ سال ساکت نگه داشت. ای خاک