کد مطلب: ۹۰۵۸۶۸

خبرگزاری دولت: بازار ارز آرام ماند

خبرگزاری دولت: بازار ارز آرام ماند

خبرگزاری دولت مدعی شد معاملات صرافی‌ها هم در حالی صبح امروز آغاز شد که تقاضا برای خرید نسبت به روزهای گذشته بسیار کاهش داشت و این صرافی‌ها خلوت‌تر از همیشه بودند.

به گزارش تجارت‌نیوز، پس از حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی، نرخ ارز (دلار) در کانال‌های تلگرامی به بهانه این تنش افزایش یافت و برخی سعی داشتند نرخ را به ۷۰ هزار تومان برسانند، اما به فاصله چند دقیقه قیمت دلار با ریزش به کانال‌های ۶۷ و ۶۸ هزار تومان عقب‌نشینی کرد.

یکی از کانال‌های تلگرامی ارز در ابتدای معاملات امروز قیمت دلار را در کانال ۶۹ هزار تومان درج کرد که هم اکنون قیمت معاملات دلار در این کانال به ۶۶ تومان کاهش پیدا کرده است.

هم اکنون در بازار آزاد فردوسی دلار را به قیمت ۶۸ تومان به فروش می رسانند که خریداری هم برای آن نیست.

افزایش قیمت دلار در کانال‌های تلگرامی در حالی رخ داد که تقاضایی در بازار نیست و مشاهدات نشان می‌دهد که تا ساعت ۱۱ امروز مقابل صرافی‌ها هیچ خبری نیست، به طوری که حتی تعداد دلال‌هایی هم که همیشه می‌ایستند، نیز نسبت به روزهای گذشته کمتر شده است.

قیمت ارز دیجیتال تتر که دیشب پس از حمله ایران به بالای ۷۲ هزار تومان رسیده بود با ریزش هم اکنون به ۶۸ هزار و ۶۰۰ تومان رسیده است، به طوری که قیمت این ارز دیجیتال که معادل نرخ دلار در بازار آزاد غیررسمی است، امروز صبح نسبت به شب گذشته چهار هزار تومان افت را ثبت کرد.

 

منبع : ایرنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.