کد مطلب: ۹۰۹۲۰۲

هدیه ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومانی رئیسی به کدام زوج‌ها تعلق می‌گیرد؟

هدیه 2 میلیون و 250 هزار تومانی رئیسی به کدام زوج‌ها تعلق می‌گیرد؟

مشتریان بانک ملت که خواهان دریافت وام 500 میلیون تومانی از این مجموعه هستند باید حداقل 10 میلیون تومان در سپرده کوتاه مدت خود داشته باشند. بانک ملت این وام را به متقاضیانی اعطا می کند که دارای اعتبار باشند و بتوانند ضامن رسمی در اختیار بانک قرار دهند.

به گزارش تجارت‌نیوز،​ لازم به ذکر است مدت بازپرداخت خط بین 12 تا 60 ماه است و سود این وام بسته به نسبت حقوق صاحبان سهام و طول خط متغیر است اما از 18 درصد بیشتر نخواهد شد.

مبلغ هر قسط بسته به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت بازپرداخت اقساط 1.269.6714 تومان می باشد. سود کل تسهیلات 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و کل مبلغ وام و سود 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان است.

بانک سینا برای رفاه حال مشتریان و تنوع بخشیدن به خدمات خود اقدام به تهیه وام های ارزان قیمت کرده است که با نام مید به مشتریان واجد شرایط ارائه می شود. حداکثر سقف این اعتبار 200 میلیون تومان است و مبلغ آن بسته به میانگین حساب مشتری قابل تغییر است.

افرادی که خواهان دریافت وام 200 میلیون تومانی از بانک سینا هستند می بایست نسبت به افتتاح سپرده قرض الحسنه در شعب این گروه اقدام کنند و پس از گذشت حداقل سه ماه از افتتاح سپرده نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

مشتریان برای دریافت این وام باید حداقل 100 هزار تومان در حساب خود داشته باشند. سودآوری این خط 9 درصد بوده و گارانتی آن بسته به شعبه و میزان خط متغیر است. عموماً برای دریافت این تسهیلات مشتریان باید ضامن رسمی یا سند مالکیت ارائه کنند. حداکثر مدت بازپرداخت 36 ماه است.

با احتساب سقف وام، نرخ سود و مدت بازپرداخت، مبلغ هر قسط به 6 میلیون و 359 هزار و 947 تومان می رسد. سود کل تسهیلات 28 میلیون و 958 هزار و 75 تومان و کل مبلغ وام و سود آن 230 میلیون و 83 هزار و 75 تومان است.

شرایط لازم برای دریافت وام 200 میلیونی تومانی از بانک سینا

واجدین شرایط برای دریافت این خدمت باید مدارک مورد نیاز شامل اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی را به همراه داشته و جهت طی مراحل دریافت وام به مدیر واحد خدمات شعب ارائه نمایند. . در صورت کامل بودن مدارک و شرایط متقاضی، مبلغ وام در مدت زمان کوتاهی به حساب وی واریز و قابل برداشت می باشد./کاماپرس

معاون اجتماعی بنیاد پانزدهم خرداد ستاد اجرایی فرمان امام با تاکید بر توجه جدی بنیاد به قشر جوان جامعه گفت: در کمپین ملی «لبخند مادر» که از سال گذشته به صورت رسمی در سراسر کشور راه اندازی شد، زوج هایی که در سالهای 1401 و 1402 درگذشت آنها فرزند سوم خود را به دنیا آوردند. هنگام تعیین میزان لذت، بسته لبخند مادر داده می شود.

محمدرضا دهقان منیبان ادامه داد: برای حمایت از خانواده های مثبت پنج نفره (که دارای فرزند سوم به بالا هستند) و کاهش بار مالی خرید پوشک یکبار مصرف، بسته حمایتی پوشک بچه نیز در مراحل بعدی برنامه کشوری در دسترس است. کمپین “لبخند مادر” با بسته های لبخند مادر. جامعه رهبری خواهد شد.

دهقان تاکید کرد: محتویات این بسته الحاقی شامل پوشک های پارچه ای جدید طراحی شده با نوار بهداشتی قابل تعویض و بهینه شده با فوق جاذب مرغوب می باشد.

معاون اجتماعی بنیاد پانزدهم خرداد همچنین در تشریح محتویات بسته های لبخند مادر گفت: این بسته ها حاوی 40 قلم کالای ضروری برای کودکان از بدو تولد تا نزدیک به دو سالگی است که هر بسته به ارزش تقریبی 50 میلیون ریال است.

او جدیت رویکرد بنیاد XV را برجسته کرد. خرداد درباره موضوع جوانی جمعیت گفت: در کمپین ملی «لبخند مادر» که سال گذشته به طور رسمی در سراسر کشور راه اندازی شد، زوج هایی که در سال های 1401 و 1402 صاحب سومین فرزند خود شدند لبخند مادر را دریافت کردند. بسته ای که میزان لذت شما را تعیین می کند.

دهقان یادآور شد: این طرح با 5 هزار بسته آغاز شد و هر سال افزایش می یابد.

معاون اجتماعی بنیاد پانزدهم خرداد در پایان خاطرنشان کرد: علاقه مندان و خیرین می توانند برای شرکت در کمپین ملی «لبخند مادر» کد #42*780* را شماره گیری کنند.

مدیرکل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر جزئیات پوشش بیمه ای رایگان زنان خانه دار روستایی دارای سه فرزند و بیشتر را اعلام کرد و گفت: طبق مصوبه دولت این بیمه برای مشمولان رایگان است و دولت شما را تحت پوشش قرار می دهد. . حق بیمه با بیان اینکه مشمول ماده 21 قانون حمایت از خانواده و جوانان، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر است، تصریح کرد: بر اساس ماده 21 قانون مذکور، دولت مکلف به اعمال بند «ب» است. این مقاله (103) قانون. برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران حداکثر تا شش ماه پس از لازم الاجرا شدن این قانون با تقویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان. روستائیان و عشایر برای بیمه زنان خانه دار سه فرزند یا بیشتر اقدام کنند. با تولد فرزند چهارم. و پنجم به ازای هر فرزند دو سال به سوابق بیمه شده اضافه می شود. حق بیمه هر فرزند در سال جاری دو عدد است. میلیون و 250 هزار تومان.

وی در خصوص میزان حق بیمه مشمولان که قرار است به صورت رایگان و دولت به عنوان کارفرما تحت پوشش قرار گیرد، گفت: دولت حق بیمه را پرداخت می کند که در سال 1402 برای هر نفر دو میلیون و 250 هزار تومان است.

وی افزود: مادرانی که سه فرزند یا بیشتر دارند مشمول این بیمه می شوند و در صورت تولد فرزند چهارم یا پنجم ضمن پرداخت بیمه، به ازای هر فرزند دو سال به بیمه مادر اضافه می شود.

دریافت کنندگان واجد شرایط باید با آژانس ها تماس بگیرند. مدیرکل صندوق تامین اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر درباره نحوه درخواست و عضویت در این صندوق گفت: مشمولان واجد شرایط می توانند با ادارات و ادارات استان ها تماس بگیرند. 1500 نمایندگی در مناطق مختلف کشور داریم که روستائیان و عشایر می توانند به آنها مراجعه کنند، ثبت نام کنند و از صندوق تامین اجتماعی رایگان بهره مند شوند.

استعلام کمک هزینه معیشت و وام بلاعوض با کد دستوری *500*1463

هموطنان عزیز برای شناسایی این فروشگاه ها می توانند نرم افزار کاربردی خود را بررسی کرده و فروشگاه های اطراف خود را مشاهده کنند. برای دریافت این نرم افزار می توانید به پلتفرم های مارکت، مای کت یا shoma.sfara.ir مراجعه کنید. همچنین می توانید با اجرای کد دستوری *500*1463 لینک نصب این نرم افزار را دریافت کنید.

منبع : منبیان

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.