خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۲۱۶۰۳

تجارت نیوز گزارش می‌دهد:

جزئیات وام ۳۰۰ میلیون تومانی طرح اطلسی بانک سینا

جزئیات وام 300 میلیون تومانی طرح اطلسی بانک سینا

بانک سینا در طرح تسهیلاتی اطلسی، تا سقف 300 میلیون تومان و با نرخ سود 23 درصد در قالب کارت اعتباری، به سپرده‌گذاران خود وام پرداخت می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، وام اطلسی یکی از تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک سینا با نرخ سود 23 درصدی است که در قالب کارت اعتباری به وام‌گیرنده، برای خرید کالا از فروشگاه‌های طرف قرارداد با بانک سینا اعطا می‌شود.

وام 300 میلیون تومانی به چه کسانی تعلق می‌یابد؟

واجدان شرایط دریافت این تسهیلات، سپرده‌گذاران بانک سینا هستند که به مدت سه تا 6 ماه حساب سپرده قرض‌الحسنه با حداقل مبلغ 50 هزار تومان افتتاح و میانگین حساب ایجاد کنند. البته با دریافت این تسهیلات، حساب سپرده وام‌گیرنده مسدود نمی‌شود و وام گیرنده نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد.

متقاضیان برای دریافت این وام باید یک ضامن رسمی و اعتبار شغلی ارائه کنند. برای وام‌گیرندگان با توجه به مدت سپرده‌گذاری و مدت‌زمان بازپرداخت انتخابی، حداقل 80 درصد مبلغ سپرده و حداکثر تا 200 درصد میزان سپرده قرض‌الحسنه یعنی 300 میلیون تومان، از سوی بانک وام پرداخت می‌شود.

شرایط بازپرداخت وام اطلسی بانک سینا

مدت‌زمان بازپرداخت این وام حداقل 12 ماه، حداکثر 36 ماه تعیین شده است. در صورت دریافت وام 300 میلیونی با دارا بودن سپرده سه‌ماهه و مدت‌زمان بازپرداخت 36 ماهه، وام‌گیرنده باید ماهانه 11 میلیون و 612 هزار تومان به بانک قسط پرداخت کند. به این ترتیب، در زمان سررسید وام، میزان پرداختی به بانک مجموعاً 218 میلیون و 264 هزار تومان خواهد بود. همچنین هزینه‌های جانبی دریافت این وام، 200 هزار تومان است که شامل هزینه تشکیل پرونده و اعتبارسنجی می‌شود.

برای مطالعه بیشتر صفحه بانک و بیمه در تجارت‌نیوز را دنبال کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.