خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۰۵۶۶۷

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

پایان بورس امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳/ شنبه سیاه بازار سهام

شاخص کل بورس ۵۳ هزار و ۹۱۹ واحد فروریخت/ شاخص هم‌وزن ۲۵ هزار و ۹۹ واحد ریزش کرد/ ۱۷۰۰ میلیارد تومان پول حقیقی از بازار خارج شد/ ارزش معاملات خرد در سطح ۴ هزار و ۷۹۵ میلیارد تومان قرار گرفت/ حجم معاملات خرد ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون برگه سهم بود/ ۹۹۴ میلیارد تومان پول حقیقی از صندوق‌های درآمد ثابت خارج شد

پایان بورس امروز 25 فروردین 1403/ شنبه سیاه بازار سهام

شنبه سیاه بورس با ریزش بیش از 53 هزار واحدی شاخص کل و سقوط بیش از 25 هزار واحدی شاخص هم‌وزن رقم خورد. در پایان بورس امروز، بازار یکپارچه سرخپوش شد و تمامی صنایع با افت قیمت و خروج پول حقیقی مواجه شدند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار سهام امروز در سایه افزایش تنش‌های سیاسی و نظامی میان ایران و رژیم صهیونیستی، فرو ریخت. امروز همچنین قیمت دلار و طلا به صورت هیجانی بالا رفت و سایه تهدید بر سر بازار سرمایه را سنگین‌تر کرد.

به این ترتیب، شاخص کل بورس امروز 53 هزار و 919 واحد ریزش کرد و با افت 2.38 درصدی در سطح دو میلیون و 207 هزار و 979 واحد متوقف شد. شاخص هم‌وزن هم امروز ریزش 25 هزار و 99 واحد پیدا کرد و با افت 3.34 درصدی تا پله 726 هزار و 218 واحد پایین آمد.

جدول پایان بورس

حجم و ارزش معاملات خرد

حجم معاملات خرد امروز به 11 میلیارد و 800 میلیون برگه سهم رسید. با این حال، به دلیل ریزش مداوم بازار سهام و افت قیمت‌ها، ارزش معاملات خرد با وجود این میزان حجم، تنها 4 هزار و 795 میلیارد تومان بود.

ورود و خروج پول حقیقی

بازار سهام امروز با فرار حقیقی‌ها روبه‌رو بود. امروز 1790 میلیارد تومان پول حقیقی از سهام و حق تقدم‌ها خارج شد. صندوق‌های درآمد ثابت هم با فرار 1000 میلیارد تومانی پول حقیقی مواجه شدند.

در پایان معاملات امروز بازار سهام، بالغ بر 95 درصد از نمادها منفی بودند و و ارزش صفوف فروش به 953 میلیارد تومان رسید.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه بازار سرمایه بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.