خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۵۱۰۰۴

موج ۵ الیوت در راه است! / بیت‌کوین دوباره جان می‌گیرد؟

موج ۵ الیوت در راه است! / بیت‌کوین دوباره جان می‌گیرد؟

اگرچه بازار روندی نزولی دارد و بسیاری از بیت‌کوین ۲۸ هزار دلاری حرف می‌زنند اما برخی از تحلیلگران عقیده دارند بازار به زودی دوباره جان می‌گیرد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، یک معامله گر ارزهای دیجیتال که از نزدیک دنبال می شود، علی رغم عدم حرکت صعودی بیت کوین در اواخر سال جاری، یک صعود سهموی را برای بیت کوین پیش بینی می کند.

با اینکه با شروع سال ۲۰۲۲ روند بیت‌کوین نزولی شد اما هنوز کارشناسان عقیده دارند که این ارز دیجیتال تا پایان سال رشد می‌کند. پیش‌بینی از صعود بیت‌کوین زیاد است. بیت‌کوین ۱۰۰ هزار دلاری هم فقط یک پیش‌بینی است. ممکن است یک پیش‌بینی محقق شود یا نشود.

یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال به نام کریدیبل در جلسه استراتژی خود به صورت آنلاین برگزار می‌شود گفت: بسیاری انتظار دارند بیت‌کوین تا ۲۸ هزار دلار اصلاح کند. اگر بازار اصلاح کند اصلا جای نگرانی نیست و اصلاح هم برای بازار محتمل است اما من عقیده دارم که بازار یک بالای دیگر دارد.

اگر به روندهای صعودی قبلی دقت کنید بازار ابتدا سطوح پایینی را لمس و بعد رشد می‌کند. کریدیبل هم عقیده دارد که این بار هم همان اتفاق محتمل است. چون مدت زیادی است که بازار جرکت بزرگی نکرده احتمال می‌رود که حرکت بعدی بزرگ‌ترین ارز دیجیتال به سمت ۱۰۰ هزار دلار باشد.

کردیبل عقیده دارد که از نظر موج شناسی الیوت هنوز یک موج دیگر در پیش داریم و احتمالا موج بعدی بیت‌کوین را تا ۱۰۰ هزار دلار رشد می‌دهد.

این کارشناس عقیده دارد که زمانی که همه منتظر ریزش یا رشد بازار هستند دقیقا اتفاق برعکس می‌افتد. «حالا که همه مردم و معامله‌گران منتظر ریزش تا ۲۸ هزار دلار هستند و بازار نمی‌ریزد همه کلافه می‌شوند. هیچکس محدوده مناسب برای ورود را پیدا نمی‌کند. در نهایت همه در همین قیمت‌ها یا زمانی که چند مقاومت شکسته شد می‌خرند.

آخرین اخبار رمزارزها را در صفحه ارز دیجیتال تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.