کد مطلب: ۸۷۵۷۱۰

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش بینی قیمت بیت کوین / سطح ۲۸ هزار دلار دوباره فتح می‌شود؟

پیش بینی قیمت بیت کوین / سطح 28 هزار دلار دوباره فتح می‌شود؟

با پیشروی قیمت بیت کوین در بازار ارزهای دیجیتال، برخی تحلیلگران معتقدند که این رمز ارز تا اواسط ماه اکتبر به 28 هزار و 435 دلار می‌رسد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، سناریوهای اخیر بیان می‌کنند که پیش بینی قیمت بیت کوین می‌تواند تا اواسط ماه اکتبر سطح 28 هزار و 435 دلار را آزمایش کند و این موضوع نشان دهنده، صعود 9 درصدی قیمت در آینده نزدیک است.

پیش بینی‌های خوش بینانه درباره آینده قیمت بیت کوین، همزمان با آخرین داده‌های حقوق و دستمزد Nonfarm (NFP) منتشر شده در روز جمعه، اعتبار بیشتری کسب می‌کنند.

سرمایه‌گذاران از نزدیک عوامل کلان اقتصادی و خاص بازار رمز ارزها را مشاهده می‌کنند زیرا صعود بالقوه بیت کوین در هفته‌های در سایه داده‌های مذکور پیش می‌رود.

قیمت بیت کوین

از تاریخ 7 اکتبر، بیت کوین (BTC/USD) در سطح 27 هزار و 992 دلار معامله می‌شود که نشان دهنده افزایش تقریباً 2 درصدی در طی 24 ساعت گذشته و افزایش 4 درصدی در طول هفته گذشته است.

صعود اخیر قیمت با حجم عظیم معاملات 24 ساعته بیش از 13 میلیارد دلار تراز می‌شود و تسلط بیت کوین را در بازار کریپتو تقویت می‌کند. عرضه گردش فعلی این ارز دیجیتال در سال 19،506،306 کوینBTC است و به حداکثر حجم عرضه آن یعنی 21،000،000 کوین BTC نزدیکتر می‌شود.

پیش بینی قیمت بیت کوین

نمودار پیش بینی قیمت بیت کوین، منبع: Tradingview

پیش بینی قیمت بیت کوین

از دیدگاه تکنیکال، هنگام بررسی چارچوب زمانی 4 ساعته، سطح محوری این ارز دیجیتال 27 هزار و 334 دلار ارزیابی می‌شود. قیمت بیت کوین ممکن است به زودی در سطح 28 هزار و 435 دلار با مقاومت فوری روبرو شود و مقاومت‌های بعدی آن به‌ترتیب سطوح 28 هزار و 715 دلار و 29 هزار و 421 دلار هستند.

قیمت بیت کوین در حدود سطح 26 هزار و 649 دلار حمایت فوری دارد و در صورت تشدید فشار نزولی، این دارایی می‌تواند به حدود 25 هزار و 323 دلار یا حتی به 24 هزار و 556 دلار نیز بازگردد.

با وجود فشار نزولی بر شاخص‌های فنی قیمت، شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر در سطح 60 قرار داشته، که نشانگر احساسات عمدتاً صعودی در بازار است. پیش بینی قیمت بیت کوین از میانگین متحرک 50 روزه خود (EMA) به ارزش 27 هزار و 444 دلار نیز پیشی گرفته و بیشتر از روند صعودی پشتیبانی می‌کند.

بیت کوین در حال حاضر چشم‌انداز صعودی را نشان می‌دهد و روند آینده آن مطلوب به نظر می‌رسد، به ویژه اگر این ارز دیجیتال بتواند بالاتر از سطح 27 هزار و 445 دلار تثبیت شود. اگر حرکت صعودی قیمت ادامه یابد، سناریو پیش بینی بیت کوین می‌تواند به زودی سطح مقاومت 28 هزار و 435 دلار را در روزهای آینده آزمایش می‌کند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر