کد مطلب: ۷۴۵۰۸۲

شرط رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی

شرط رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی

وزیر کشور درباره رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی توضیح داد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، اطلاعات مهم درباره رفع فیلتر شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.

وزیر کشور درباره زمان رفع فیلتر برخی شبکه های اجتماعی گفت: باید ببینم کسانی که می‌خواهند در این فضا فعال باشند، حاضر هستند به سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران تمکین کنند یا همچنان قصد دارند به حمایت خود از اغتشاشات ادامه دهند.

احمد وحیدی روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم سومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اگر آنها بخواهند با استفاده از ناامنی و هدایت اغتشاشات به رویه خود ادامه دهند، مطمئناً مسئولان ذیربط تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وی در ادامه با اشاره به سالگرد شهادت سردار سلیمانی مهمترین وصیت این شهید را حفظ انقلاب دانست و گفت: حفظ انقلاب و حرکت در مسیر انقلاب همراه با منویات امام و رهبری مهمترین وصیت شهید سلیمانی بود که با میدان داری و حرکت بی‌وقفه در مسیر آرمان‌های انقلاب محقق می‌شود.

وزیر کشور درباره اینکه‌آیا آماری از اغتشاشات اخیر جمع‌شده است یا خیر گفت:‌ این موضوع بررسی و سپس اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا تصیمیم برای تغییر دیگران استانداران در دستور کار وزارت کشور قرار دارد گفت: برنامه‌ریزی اولیه انجام شد و چند استاندار تغییر کردند. فعلا برنامه‌ای در دستور کار نیست.

وحیدی درباره رفع فیلترشدن برخی شبکه‌های اجتماعی که اخیرا فیلتر شده‌اند، خاطرنشان کرد: باید ببینم کسانی که می‌خواهند در این فضا فعال باشند حاضر هستند به سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران تمکین کنند یا همچنان قصد دارند به حمایت خود از اغتشاشات ادامه دهند.

وی افزود: اگر بخواهند با استفاده از ناامنی و هدایت اغتشاشات به رویه خود ادامه دهند مطمئنا مسئولان ذیربط تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وزیر کشور درباره آلودگی هوای کلانشهرها نیز گفت: کمیته اضطرار آلودگی هوا در این زمینه تصمیم‌گیری می‌کند.

منبع:‌ ایرنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس

    بازم حرفای مزخرف و تکراری
    چند روزه اینترنت بشدت کند شده و فیلترشکنا محدود شدن ولی از دیشب تقریباً ملی شده
    باید از ایشون و امثالهم پرسید که میخوان سرنوشتشون مثل برزیل و شیلی و شوروی بشه؟!

  • ایرانی

    با تکنولوژی نمیشه مقابله کرد روزی میرسه که با تلفن همراه میشه به استارلینک وصل شد اون موقع تمام اپراتورها و مخابرات باید جمع کنن برن چون مردم با همون نت ماهواره ای تماساشون رو هم میگیرن و نیازی به سیمکارت ندارن