کد مطلب: ۴۲۹۶۶۶

سازمان تعزیرات:

برای خودروها «سقف قیمت» تعیین شود

برای خودروها «سقف قیمت» تعیین شود

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد دستور رئیس قوه قضائیه در خصوص نظارت بر افزایش قیمت خودروها اظهار کرد: ضابطه‌مند شدن قیمت خودرو از مواردی است که در مورد آن با ریاست دستگاه قضا هم نظر هستیم.

سخنگوی سازمان تعزیرات به سخنان رئیس قوه قضائیه درباره قیمت خودرو واکنش نشان داد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، سیدیاسر رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد دستور رئیس قوه قضائیه در خصوص نظارت بر افزایش قیمت خودروها اظهار کرد: ضابطه‌مند شدن قیمت خودرو از مواردی است که در مورد آن با ریاست دستگاه قضا هم نظر هستیم.

وی با اشاره به افزایش قیمت بی‌ضابطه ۱۰ میلیون تومانی به صورت روزانه برخی از انواع خودرو، افزود: سقف قیمتی خودرو باید از سوی مراجع نظارتی تعیین شود تا سازمان تعزیرات بتواند به گران‌فروشی در این حوزه رسیدگی کند و آماده هستیم در صورت تعیین ضابطه برای قیمت خودرو و همچنین گزارش دستگاه‌های نظارتی همچون اتحادیه‌ها و سازمان صنعت، معدن و تجارت به تخلفات در این حوزه در اسرع وقت و حتی در روزهای تعطیل رسیدگی می‌کنیم.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد قیمت‌گذاری خودرو در سایت های فروش، اظهار کرد: از دادستانی تقاضا می‌کنیم به نرخ‌گذاری در سایت‌های فروش ورود کنند چرا که قیمت‌سازی در این سایت‌ها یکی از دلایل افزایش بی‌ضابطه قیمت خودرو است.

ابراهیم رئیسی در جلسه امروز مسئولان قضایی، با اشاره به گزارش‎هایی که در خصوص افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مساله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان در این زمینه شد.

رئیس قوه قضائیه تاکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصا در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.

منبع: ایسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • ناشناس

  فقط حرف میزنند عمل که نمی کنند یک شبه میشود قیمت ها را درست کرد ولی نمی خواهند کافی است تلوزیون ایران چند خبراز بازار خودرو پخش کند وچند مورد دستگیری انجام شود یک شبه درست میشود اما..

 • حمیدرضا

  جالبه خودرویی سی میلیون گرون میشه بعدش یک میلیون میاد پایین میگه ارزان شد،نگو ارزان شد حداقل بگو پایین آمد

 • ناشناس

  با سلام وقتی نمیتونند قیمت ی شونه تخم مرغومدیریت کنن از قیمت خودرو چه انتظار داریم!؟

 • ناشناس

  وااای که خسته ایم از این همه حرف بی عمل دیگه هیچی رو باور نمیکنیم فقط بگم خسته شدم خسته تا میایم خودمون و برسونیم به قیمت جدید میبینیم یک جهش قیمتی دیگه شده فقط خدا به دادمون برسه یا جواب مسبب این گرونی هارو بده