کد مطلب: ۶۷۶۰۵۲

ممنوعیت تردد در محور چالوس و آزادراه تهران &#۸۲۱۱; شمال

ممنوعیت تردد در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال

تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال (مسیر جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع اعلام شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، مرکز مدیرت راه‌های کشور اعلام‌کرد: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال (مسیر جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ایرنا نوشت، تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و در مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا پل دزدبن، کندوان تا نسا و آدران تا بیلقان سنگین است.

همچنین تردد وسایل نقلیه در آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد روان در مسیر شمال به جنوب در جریان است.

بر اساس این گزارش، تردد در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو و مسیر شمال به جنوب محدوده مبارک آباد، محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب محدوده شهر دماوند، آزادراه پردیس - تهران حدفاصل تونل شماره چهار تا تونل شماره یک، محور قدیم بومهن - تهران محدوده پلیس راه جاجرود دارای ترافیک سنگین و تردد در آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است.

همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

طبق آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و محور فشم - تهران حدفاصل حاجی آباد تا رودک سنگین است.

بر پایه این گزارش، تردد در محور شریانی ریگان- ایرانشهر و محورهای دارای انسداد فصلی هشتگرد- طالقان و لاسم- ارجمند تا اطلاع ثانوی مسدود است.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.