کد مطلب: ۷۲۸۴۲۶

واکنش قوه قضاییه درباره به رگبار بستن مردم

واکنش قوه قضاییه درباره به رگبار بستن مردم

سخنگوی قوه قضاییه گفت: به رگبار بستن مردم بی‌دفاع و حافظان امنیت و کشتن جوانان این ملت با چاقو و قمه و سلاح گرم در کف خیابان‌ها نشان از نقشه شومی می‌دهد که با آگاهی ملت ایران دفع خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز ، سخنگوی قوه قضاییه گفت: امروز دشمن علنا پرده از چهره انداخته و در شبکه‌های مجازی دستور قتل و ترور و آتش را می‌دهد، بخوبی نشان می دهد که دشمن امروز از عدم همراهی مردم ایران اسلامی سخت خشمگین است.

به نقل از ایسنا، مسعود ستایشی در نشست خبری امروز گفت: تسلیت داغداری مجدد ملت در اثر جنایات تروریست‌های مسلح و تبیین فرمایشات رهبری نکته ای است که جا دارد به آن بپردازیم.

وی ادامه داد: صحنه‌هایی که در روزهای اخیر در میدان و خیابان‌های برخی از شهرها رخ داد به خوبی عمق برنامه‌های دشمن و خواب‌های آشفته آنان برای آینده ایران یکپارچه را نشان داد.

به رگبار بستن مردم بی‌دفاع نشان از نقشه‌ای شوم می‌دهد

ستایشی تاکید کرد: به رگبار بستن مردم بی دفاع و حافظان امنیت و کشتن جوانان این ملت با چاقو و قمه و سلاح گرم در کف خیابان ها نشان از نقشه شومی می دهد که با آگاهی ملت ایران دفع خواهد شد.

تروریست‌های رسانه‌ای که از ابتدا صحنه‌آرایی را آماده کرده‌اند، تروریست‌های کف خیابان را تسلیم می‌کنند و خود دستور ترور مردم و زنان و کودکان بی‌دفاع و مدافعان مظلوم را صادر می کنند. قاتلانی که در کف خیابان هلهله و شادی می‌کنند اما دوباره با تغییر چهره فاز دیگری را پیش گرفته‌اند، آنها بدانند مقابله ملت ایران با تروریست ها سخت پشیمان کننده است.

تروریست ها و تروریست مخلان امنیت، همان تروریست‌های اقتصادی اند که مانع فعالیت سالم امت اسلامی می شوند. این تروریست ها حتی حاضر نیستند هزینه اقدامات ناجوانمردانه خود را بپذیرند. ملت ایران سابقه سیاه منافقین و ترورهای کور انان در دهه ۶۰ و دهه های دیگر از یاد نبرده‌اند.‌

قوه قضاییه از خون عزیزان نخواهد گذشت

وی تاکید کرد: اطمینان می دهم که قوه قضاییه از خون عزیزان نخواهد گذشت و نمی‌گذارد خون عزیزان پایمال شود و بساط این شرارت‌ها به زودی زود جمع خواهد شد.

سخنگوی قوه قضاییه ادامه داد: علم خونخواهی خون‌های به ناحق ریخته شده در دستان قوه قضائیه است و براساس تدابیر متاخذه با سرعت و دقت و با متضمن مولفه صحت، بدون چشم پوشی از حق امنیت به وظیفه خود عمل می‌کنیم و تروریست‌ها را در هر موقعیتی باشند به سزای اعمالشان خواهیم رساند.

تشکیل قرارگاه پیگیری و اجرای سیاست های ابلاغی از سوی رهبری

ستایشی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج از تشکیل قرارگاه پیگیری و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبری خبر داد و گفت: برای اجرای فرامین رهبری قرارگاهی منسجم و پیگیر را مستقر کردیم تا نگاه رهبری به قوه قضاییه اجرایی شود.

این خبر تکمیل می‌شود …

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.