کد مطلب: ۸۴۷۷۴۵

هشدا به مسافران؛ ترافیک جاده چالوس سنگین است

هشدا به مسافران؛ ترافیک جاده چالوس سنگین است

تردد خودرو‌ها در دومین روز تعطیلات، برخی جاده‌های مازندران از جمله جاده چالوس با ترافیک سنگین همراه است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، مدیریت راه‌های کشور آخرین وضعیت جاده چالوس را اعلام کرد. بنا بر گزارش ارائه‌شده ترافیک در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و در آزادراه تهران - شمال محدوده پل زنگوله سنگین و در جاده‌های هراز و سوادکوه در هر دو مسیر رفت و برگشت عادی و روان است و همه محور‌های شمالی فاقد مداخلات جوی گزارش شده‌اند.

پلیس راه مازندران از رانندگان خواست با توجه به حجم بالای سفر‌ها از توقف در حاشیه جاده‌ها خودداری و مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند. بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه‌ها محدودیت‌های ترافیکی امروز و فردا در جاده‌های مازندران اعمال می‌شود.

محدودیت تردد محور کندوان

تردد انواع وسایل نقلیه در صورت پرحجم بودن ترافیک در محور کندوان از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه از آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد محور هراز

محور هراز از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه در صورت سنگین بودن بارترافیکی از شمال به جنوب به صورت مقطعی یک طرفه خواهد شد.

محدودیت تردد خودرو‌های سنگین

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد همه تریلر‌ها کماکان از محور هراز ممنوع است.
تردد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع می‌باشد.

ممنوعیت تردد موتور سیکلت در همه محورهای اصلی

تردد موتورسیکلت بجز موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ روز شنبه از محور‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع می‌باشد.

رانندگان می‌توانند برای آگاهی از آخرین وضعیت راهها با تلفن گویای ۱۴۱ و مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر تجارت‌نیوز