کد مطلب: ۸۵۳۶۱۹

نیمار رسما به الهلال پیوست/ دستمزد نیمار در الهلال چقدر است؟

نیمار رسما به الهلال پیوست/ دستمزد نیمار در الهلال چقدر است؟

در ادامه خرید ستاره‌های فوتبال جهان توسط تیم‌های عربستانی نیمار به تیم الهلال پیوست. دستمزد نیمار در الهلال ۳۰۰ میلیون دلار برای ۲ سال است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، با اعلام باشگاه الهلال عربستان، «نیمار» ستاره ۳۱ ساله برزیلی با قراردادی ۲ ساله به این تیم پیوست.

قرارداد نیمار با الهلال عربستان ۲ ساله است. دستمزد نیمار طی دو فصل ۳۰۰ میلیون دلار خواهد بود که می تواند با قراردادهای تبلیغاتی و پاداش ها به ۴۰۰ میلیون دلار نیز برسد!

باشگاه الهلال عربستان برای جذب نیمار برزیلی علاوه بر دستمزد هنگفت، مزایای زیادی نیز پیشنهاد داده است.

در یک سال اخیر باشگاه الهلال عربستان تلاش زیادی برای جذب ستاره بزرگی از دنیای فوتبال کرده است. تابستان گذشته، تیم عربستانی تلاش کرد تا کریستیانو رونالدو را به خدمت بگیرد، اما فوق ستاره پرتغالی در نهایت نیامد و در زمستان به النصر پیوست. الهلال برای پاسخ به رقیب خود، تابستان امسال تمام تلاشش را کرد تا لیونل مسی را به خدمت بگیرد. تاجایی که دستمزد ۵۰۰ میلیون یورویی نیز به مسی پیشنهاد شد. اما سرانجام، نابغه آرژانتینی دنیای فوتبال پس از مشورت و گفت‌وگو با نزدیکان به ویژه همسرش، تصمیم گرفت راهی باشگاه اینترمیامی در لیگ آمریکا شود.

دستمزد نیمار در الهلال

مدیران باشگاه الهلال در این راه عقب نکشیدند، به خصوص که رقبای دیگری مانند الاتحاد (کریم بنزما و انگولو کانته)، النصر (سادیو مانه و مارسلو بروزوویچ) و الاهلی (روبرتو فیرمینو، فرانک کسیه و ریاض محرز) تقویت شده‌اند. همه این مسائل باعث شد تا الهلال با پیشنهادی نجومی نیمار را متقاعد به آمدن به این تیم کند. طبق اطلاعات فاش شده از سوی منابع خبری این ستاره برزیلی برای دو فصل در لیگ عربستان با حقوقی حدود ۱۰۰ میلیون یورو حضور خواهد داشت که این رقم با پاداش به ۱۲۰ میلیون یورو در سال می‌رسد. هرچند مدیر برنامه‌های نیمار سعی کرده بود تا او دستمزدی به اندازه حقوق کریم بنزما (۲۰۰ میلیون یورو در سال) دریافت کند.

مزایای شگفت انگیز

طبق اطلاعات به دست آمده که سایت «فوت مرکاتو» منتشر کرده، او بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون یورو در طول مدت حضور خود در الهلال درآمد خواهد داشت. علاوه بر دستمزد هنگفت، مزایای ویژه‌ای هم در سرزمین حجاز برای ستاره برزیلی در نظر گرفته شده است. طبق قرارداد پیشنهاد شده سعودی‌ها، نیمار مانند کریستیانو رونالدو در عربستان صاحب یک هواپیمای اختصاصی می‌شود. او نیز مانند ستاره پرتغالی می‌تواند بر خلاف قوانین عربستان سعودی با شریک زندگی خود برونا بیانکاردی زندگی کند. نیمار همچنین یک خانه بزرگ و همچنین کارکنانی که همراه آن هستند در اختیار خواهد داشت.

رکوردشکنی پاریس با فروش نیمار

باشگاه پاری سن ژرمن با فروش ستاره برزیلی به الهلال تاریخ ساز می شود.

نشریه «لوپاریزین» فرانسه خبر داد توافقات بین طرفین یعنی پاری سن ژرمن با الهلال عربستان برای انتقال نیمار ستاره برزیلی انجام شد و در ساعات آینده این بازیکن در تست های پزشکی تیم عربستانی شرکت می کند.

طبق توافق طرفین پاری سن ژرمن از این انتقال 90 میلیون یورو کسب می کند تا بزرگترین فروش تاریخ باشگاه را داشته باشد. دستمزد سالیانه ستاره برزیلی در تیم عربستانی 100 میلیون یورو خواهد بود.

قرارداد نیمار با الهلال 2 ساله است. طبق گزارش های رسیده نیمار چهارشنبه راهی ریاض می‌شود.

مذاکرات الهلال با پاریس خیلی سریع پیش رفت و پیشنهاد بزرگ عربستان باعث شد تا ستاره برزیلی خیلی زود به آنها چراغ سبز نشان دهد.

منبع: تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس

    نيمار يك آپارتمان و يك جت شخصى هم گرفته ، البته جت شخصى با دويست و شيش فرقى نداره

    • ناشناس

      اونوقت بازیکنانی خارجی ایران با پراید إف۳۵ جابجا میشه