خبر مهم:

کد مطلب: ۹۱۰۱۰۹

چند و چون برگزاری مجدد کنکور ویژه داوطلبان سیل‌زده

چند و چون برگزاری مجدد کنکور ویژه داوطلبان سیل‌زده

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور جزئیات برگزاری مجدد نوبت اول آزمون سراسری سال ۱۴۰۳، ویژه داوطلبان سیل‌زده شهرستان زیرکوه استان خراسان جنوبی را تشریح کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، علیرضا کریمیان با اشاره به مشکلات تعدادی از داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم انسانی و علوم ریاضی و فنی نوبت اول آزمون سراسری سال 1403 در صبح روز پنج‌شنبه 6 اردیبهشت‌ ماه به دلیل وقوع سیل در منطقه شهرستان‌ زیرکوه استان خراسان جنوبی، گفت: با هماهنگی انجام شده با استانداری خراسان جنوبی و مسئولان شهرستان زیرکوه کلیه پیش بینی های لازم برای برگزاری آزمون مجدد صورت گرفته است و آزمون مذکور در صبح روز جمعه 21 اردیبهشت ماه فقط در همان حوزه امتحانی قبلی یعنی شهرستان زیرکوه با شرایط و ضوابط آزمون اصلی، برگزار می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با تأکید بر این که همه داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و علوم‌انسانی شهرستان زیرکوه اعم از حاضر یا غایب می‌توانند در آزمون مجدد شرکت کنند، گفت: داوطلبانی که در آزمون سراسری 6 اردیبهشت ماه در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و علوم‌انسانی  شرکت کرده‌اند در صورت شرکت در آزمون مجدد، آزمون قبلی آنان باطل شده و نتیجه آزمون مجدد مورخ 21 اردیبهشت ماه ملاک اعلام نتیجه قرار می‌گیرد.

مشاور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در مورد تعداد داوطلبان آزمون مجدد ویژه داوطلبان سیل‌زده استان خراسان جنوبی گفت: در مجموع 465 نفر برای شرکت در این آزمون داوطلب شده‌اند از این تعداد سه نفر داوطلب گروه علوم ریاضی و فنی و 462 نفر داوطلب گروه آزمایشی علوم انسانی هستند.  

کریمیان یادآور شد: کارت شرکت در آزمون مذکور از روز سه‌شنبه 18 اردیبهشت ماه از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده و پرینت است و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت 8:00 صبح روز جمعه 21 اردیبهشت ماه سال جاری آغاز خواهد شد. ضرورت دارد داوطلبان هرچه سریعتر نسبت به مشاهده و پرینت کارت شرکت در جلسه آزمون خود اقدام نمایند و یک ساعت قبل از شروع فرایند آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشند.

منبع : تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.