خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۵۰۰

جزئیات بخشنامه جدید آموزش و پرورش برای ثبت نام در مدارس

جزئیات بخشنامه جدید آموزش و پرورش برای ثبت نام در مدارس

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم از اول تیر و ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه دهم در مدارس از نیمه تیرماه آغاز می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم از اول تیر و ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه دهم در مدارس از نیمه تیرماه آغاز می‌شود.

محمد مهدی کاظمی درباره زمان و چگونگی ثبت‌نام دانش‌آموزان اظهار کرد: فرآیند ثبت نام دانش آموزان در مدارس هر ساله در قالب پروژه مهر انجام می شود که امسال نیز با برنامه ریزی های انجام شده این روند برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی از ۱۹ اردیبهشت ماه آغاز شده و از یکم تیرماه نیز فرآیند ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم متوسطه اول را خواهیم داشت.

وی افزود: دانش آموزان میان‌پایه، هم پس از اعلام نتایج امتحانات نهایی می‌توانند نسبت به ثبت‌نام خود در همان مدرسه یا مدرسه دیگری اقدامات لازم را انجام دهند.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فرآیند ثبت‌نام به صورت حضوری و اینترنتی انجام می‌شود، گفت: ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه دهم با توجه به دریافت سوابق تحصیلی و انجام فرآیند هدایت تحصیلی در نیمه تیرماه انجام می‌شود.

منبع : عرشه آنلاین

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.