خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۶۷۹

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی تهران در روز‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد

فعالیت مراکز منتخب معاینه فنی تهران در روز‌های ۱۴ و ۱۵ خرداد

مدیر عامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران از فعالیت مراکز معاینه فنی منتخب در ایام تعطیل دوشنبه و سه‌شنبه مصادف با ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه در پایتخت خبر داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سید محمد مهدی میرزایی قمی روز یکشنبه ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و پاسداشت یاد شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد گفت: روز دوشنبه ۱۴ خرداد مراکز شهید آبشناسان، دماوند، خاوران، شهدای زمان آباد، بعثت و واحد‌های سیار جیحون، شریعتی، و اتحاد از ساعت ۱۱ تا ۱۸ فعال است.

به گفته وی، همچنین در روز سه‌شنبه ۱۵ خرداد ماه مراکز شهید آبشناسان، شقایق، شهید چمران، دماوند، امام رضا (ع)، شهدای زمان آباد، بعثت، فداییان اسلام و واحد‌های سیار جیحون، یاس فاطمی از ساعت هفت تا ۱۴ فعال خواهند بود.

وی در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی شهر تهران در ایام تعطیلات رسمی گفت: از آنجاییکه در ایام کاری ممکن است شهروندان به علت مشغله کاری فرصت لازم برای مراجعه به مراکز را نداشته باشند لذا این مجموعه با هدف تسهیل در دسترسی به این خدمات نسبت به فعالیت مراکز در روز‌های تعطیل نیز اقدام کرده است.

در روز‌های تعطیل سال جهت رفاه حال شهروندان برخی از مرکز معاینه فنی فعال است که شهروندان می‌توانند جهت اطلاع از آخرین وضعیت کاری این مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران inspection.tehran.ir مراجعه و یا با سامانه پاسخگو ۹۶۰۰۶۰۰۰ تماس حاصل کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.