کد مطلب: ۹۰۵۶۴۹

رادین سیستم: بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران

رادین سیستم: بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران

امروزه سیستم‌ها و شبکه‌های رایانه‌ای گسترش بسیاری پیدا کرده‌اند و استفاده از آن‌ها مزایای بسیاری دارد. برای استفاده از مزایای این سیستم‌ها نیاز است شرکت‌ها از خدمات شبکه بهره ببرند. امروزه مجموعه‌های گوناگونی وجود دارند که ارائه‌دهنده این خدمات هستند؛ اما اگر می‌خواهید خیالتان از بابت کیفیت نهایی راحت باشد، باید از بهترین شرکت بهره ببرید.

 رادین سیستم از جمله مجموعه‌هایی به شمار می‌رود که از آن تحت عنوان بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران یاد می‌شود. خدماتی که توسط این مجموعه ارائه می‌شوند، بسیار گسترده هستند که در این مطلب قصد داریم به معرفی آن‌ها بپردازیم.

بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران چه ویژگی‌هایی دارد؟

شرکت‌هایی که در زمینه ارائه خدمات شبکه فعالیت دارند، باید با بهره‌مندی از برخی ویژگی‌ها بتوانند بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند. از جمله این ویژگی‌ها که اهمیت بالایی دارند، می‌توانیم به لیست زیر اشاره داشته باشیم:

 1. تیم متخصص و مجرب: اولین ویژگی بهره‌مندی از یک تیم متخصص و مجرب است. این تیم باید از کارشناسان حرفه‌ای و متخصص تشکیل شده باشد تا بتوانند تمامی خدمات سخت‌‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه را با بهترین کیفیت انجام دهند و تجهیزات را به خوبی در سازمان مستقر کنند.
 2. تجهیزات عالی و با کیفیت: ویژگی دیگری که بهترین شرکت ارائه خدمات باید از آن بهره‌مند باشد، تجهیزات با کیفیت است. تجهیزات اکتیو و پسیو باید کیفیت بالایی داشته باشند تا بتوانند برای سال‌ها عملکرد مناسبی از خود نشان دهند. تمامی تجهیزات صنعتی، سانترال تحت شبکه و... که توسط رادین سیستم ارائه می‌شوند، کیفیت و قیمت استثنایی دارند.
 3. خدمات پشتیبانی 24 ساعته: یک سازمان ممکن است به دلایل مختلفی با مشکل روبه‌رو شود. برای حل این مشکلات می‌تواند از خدمات پشتیبانی شبکه بهره ببرد. در واقع شرکت ارائه‌دهنده خدمات باید از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار باشد تا بتواند تمامی عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شبکه را در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف کند.

خدمات شبکه شامل چه مواردی می‌شوند؟

بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران فعالیت‌های گوناگونی دارد. خدماتی که توسط این شرکت‌ها ارائه می‌شوند برای راه‌اندازی یک سازمان ضروری هستند؛ به همین علت مجموعه‌های گوناگون می‌توانند بهترین شرکت‌ها را شناسایی کنند و از خدمات آن‌ها بهره ببرند. از جمله این خدمات می‌توانیم به گزینه‌های زیر اشاره  کنیم:

مشاوره و طراحی شبکه

هر چقدر رو به جلو می‌رویم تکنولوژی و ابزارهای کامپیوتری رشد بیشتری پیدا می‌کنند و به همان اندازه نیز شرکت‌ها نیازمند استفاده از خدمات شبکه می‌شوند. تمامی کسب و کارها برای رسیدن به موفقیت باید از انواع شبکه‌های کامپیوتری بهره ببرند. این امر مستلزم استفاده از خدمات مشاوره است. هر فردی اطلاعات کافی از بهترین محصولات ندارد؛ به همین علت نیازمند دریافت مشاوره است. امروزه شرکت‌های گوناگونی وجود دارند که در حیطه مشاوره و طراحی شبکه فعالیت دارند تا از این طریق بتوانند مشتریان را از سردرگمی نجات دهند. رادین سیستم می‌تواند به کمک شما بیاید تا بتوانید با کمک خدمات متنوع شبکه بهترین عملکرد را از سازمان خود شاهد باشید.

2

نصب و راه‌اندازی شبکه

بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران این قابلیت را دارد تا در زمینه نصب و راه‌اندازی نیز کنار شما باشد. برای استفاده از خدمات نرم‌افزاری در ابتدا باید سخت‌افزارها نصب شوند. این کار به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد و هر کسی از عهده انجام آن بر نمی‌آید؛ به همین علت برای اینکه راندمان افزایش پیدا کند و بهترین عملکرد را از تجهیزات شاهد باشید، باید خدمات نصب و راه‌اندازی شبکه را به استادان این کار بسپارید. خدمات نصب نیز به دو دسته مختلف اکتیو و پسیو تقسیم می‌شوند و هر کدام مراحل گوناگونی را به خود اختصاص داده‌اند. در زیر می‌توانید توضیحات مربوط به هر کدام را مشاهده کنید:

بخش اول: خدمات اکتیو یا نرم‌افزاری شبکه

به راه‌اندازی نرم‌افزاری شبکه، خدمات اکتیو می‌گویند که به مواردی همچون راه‌اندازی ویندوز، پیکربندی و... اشاره دارد. به طور کلی خدمات اکتیو از مراحل مختلفی تشکیل شده‌اند و اجرای هر کدام از آن‌ها برای سازمان‌ها ضرورت دارد. به عنوان مثال تمامی تجهیزات و دستگاه‌ها باید پیکربندی شوند که شامل سوئیچ، روتر، فایروال و... هستند. همچنین با توجه به سیستم عامل سرور نیاز است نصب صورت بگیرد. نصب سرویس‌های تحت شبکه نیز در حوزه خدمات اکتیو جای می‌گیرد. از جمله خدمات این بخش می‌توانیم به دامنه اشاره کنیم. لازم به ذکر است اجرای خدمات اکتیو آخرین مرحله است و قبل از آن باید خدمات پسیو یا سخت‌افزاری به اجرا در بیایند.

بخش دوم: خدمات پسیو یا سخت‌افزاری شبکه

از دیگر خدمات شبکه می‌توانیم به بخش پسیو یا سخت‌افزاری اشاره کنیم. برای اینکه بتوان از منابع نرم‌افزاری بهره برد یا به عبارتی خدمات اکتیو را اجرا کرد، به نصب  تجهیزات سخت‌افزاری نیاز است. بدین منظور در ابتدا باید نیازهای سازمان مشخص شوند تا متناسب با آن‌ها بتوان محصولات را خریداری کرد. در ابتدا یک تیم متخصص به محل اعزام می‌شوند تا بتوانند برآوردی از نیازهای سازمان داشته باشند. این متخصصان نقشه‌ای از نیازهای شبکه اولیه می‌کشند تا بتوانند به مسیر کابل‌کشی و... پی ببرند و از این طریق مناسب‌ترین محصولات را تهیه کنند. تجهیزات پسیو انواع مختلفی دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به کابل، پچ کورد، داکت، سوکت، رک، پچ پنل، کیستون و... اشاره کرد. رادین سیستم به عنوان بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران می‌تواند به شما کمک کند تا نیازهای اولیه خود را شناسایی کنید و سپس از بهترین محصولات بهره ببرید.

انواع خدمات سخت‌افزاری یک شبکه

پشتیبانی از خدمات شبکه

یکی از مهم‌ترین خدمات شبکه که توسط شرکت‌ها ارائه می‌شود، پشتیبانی است. به دلایل مختلفی ممکن است سازمان‌ها با مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دست و پنجه نرم کنند. در این شرایط نیاز است برای رفع آن‌ها از تیم متخصص بهره ببرند. شرکتی که برای ارائه خدمات اکتیو و پسیو انتخاب می‌کنید، باید به صورت شبانه‌روزی به پشتیبانی از مشتریان خود بپردازد. خدماتی که در حوزه پشتیبانی نرم‌افزاری ارائه می‌شوند، بسیار گسترده هستند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 1. آپدیت و نصب تمام پیکربندی‌های مرتبط با ویندوز سرور توسط تیم متخصص انجام می‌شوند.
 2. تمام نرم‌‌افزارهایی که در یک شبکه و سازمان مورد استفاده قرار می‌گیرند، ارتقا پیدا می‌کنند.
 3. بهبود تمامی مشکلاتی که باعث اختلال در عملکرد شبکه می‌شوند.
 4. تمامی عیب‌های یک شبکه بررسی شده و برای رفع آن‌ها برنامه مناسب ترتیب داده می‌شود.
 5. همچنین از دیتاها و اطلاعات مختلف بک‌آپ گرفته شده و از آن‌ها نگهداری خواهد شد.

تمامی این کارها توسط شرکت رادین سیستم انجام می‌شوند. همچنین برخی از خدمات پشتیبانی شبکه در حوزه سخت‌افزاری جای می‌گیرند. بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران برای پشتیبانی سخت‌افزاری باید از حرفه‌ای‌ترین نیروهای خود کمک بگیرد. این خدمات پشتیبانی گزینه‌های زیر را به خود اختصاص داده‌اند:

 1. تمامی عیوب زیرساخت پسیو شبکه بررسی شده و راه‌حل‌های مناسب برای رفع آن‌ها ارائه می‌شوند.
 2. اگر سخت‌افزارهای یک سازمان قدیمی شده باشند، متخصصان نسبت به ارتقای آن‌ها اقدام می‌کنند و مشاوره‌های لازم را درباره این موضوع ارائه می‌دهند.
 3. روی سخت‌افزار شبکه مانیتورینگ و نظارت کافی وجود خواهد داشت.
 4. همچنین به صورت دوره‌ای از شبکه‌ها بازدید می‌شود تا بعداً به تعمیرات اساسی و با هزینه‌های بالا نیازی نباشد.

3

خدمات شبکه در تهران

همان‌طور که می‌دانید تهران پایتخت ایران است؛ به همین دلیل در مقایسه با بسیاری از شهرها اهمیت بیشتری دارد. همین موضوع باعث شده است امروزه سازمان‌ها و شرکت‌های گوناگونی در تهران به فعالیت بپردازند. تمامی این سازمان‌ها برای رقم زدن بهترین عملکرد نیاز دارند از بهترین تکنولوژی‌ها بهره ببرند؛ به همین علت نیاز شدید به شرکت‌های ارائه خدمات شبکه در تهران غیر قابل انکار است. این شرکت‌ها می‌توانند به کمک کسب و کارهای گوناگون بیایند و سپس بهترین خدمات خود را به آن‌ها ارائه دهند. رادین سیستم از جمله مجموعه‌هایی به شمار می‌رود که توانسته عنوان بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران را به خود اختصاص دهد. شما نیز اگر در مرکز ایران شرکتی را راه‌اندازی کرده‌اید، می‌توانید از رادین سیستم به عنوان یک تیم پشتیبانی قوی بهره ببرید.

هزینه انواع خدمات ارائه‌شده در زمینه شبکه

از بحث هزینه خدمات شبکه نیز نمی‌توان گذر کرد. تعرفه‌های مختلفی به عنوان هزینه این خدمات در نظر گرفته شده‌اند که با توجه به نوع محصولات، برند، شرکت ارائه‌دهنده و... متفاوت هستند؛ به همین علت اگر به یک تیم اختصاصی برای ارائه خدمات گوناگون شبکه نیاز داشتید، در ابتدا نیاز است کارشناسان برآوردی از هزینه‌ها ارائه دهند تا تصمیم‌گیری برایتان راحت‌تر باشد. رادین سیستم با یک تیم حرفه‌ای و کاربلد توانسته است خدمات شبکه را با مقرون‌به‌صرفه‌ترین قیمت‌ها ارائه دهد. کیفیت عالی و قیمت مناسب محصولات تنها بخشی از مزایایی به شمار می‌روند که این مجموعه در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران کدام است؟

بدون شک برای اینکه محصولات پسیو و اکتیو شبکه بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند، نیاز است اجرای آن‌ها توسط بهترین مجموعه‌ها صورت بگیرد. امروزه تیم‌های گوناگونی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند؛ اما اگر به دنبال بهترین شرکت ارائه خدمات شبکه در تهران هستید، بهترین پیشنهادی که می‌توانید از آن استقبال کنید رادین سیستم است.

 متخصصانی که با این مجموعه همکاری می‌کنند، کاملاً آموزش دیده هستند و رزومه درخشانی را به خود اختصاص داده‌اند. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با این مجموعه در تماس باشید و از برترین خدمات شبکه بهره ببرید.

تلفن:

021-45885

09054684980

سایت شرکت:

https://rsto.ir

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.