خبر مهم:

کد مطلب: ۹۰۸۳۵۰

ثبت نام ماشین محبوب ایران خودرو ۳ روز تمدید شد

ثبت نام ماشین محبوب ایران خودرو ۳ روز تمدید شد

در پی درخواست برخی متقاضیان خودروی پژو پارس که در فراخوان ایران خودرو ثبت نام کرده بودند، این شرکت خودروساز تصمیم گرفت تا مهلت واریز وجه قرارداد برای متقاضیان ثبت نام پژو پارس را به مدت سه روز دیگر تمدید کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس اعلام رسمی ایران خودرو، پس از اتمام مهلت ده روزه اولیه، فرصت سه روزه جدیدی برای واریز وجه پژو پارس در نظر گرفته شده است که تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

مهلت واریز وجه ایران خودرو

طبق گزارش‌های منتشر شده، مشتریانی که در فراخوان خرید خودروی پارس ایران خودرو شرکت کرده و جزو اولویت‌های فراخوان قرار گرفته‌اند، تا روز پنجشنبه، سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه مبلغ قرارداد خرید این محصول اقدام کنند. شرکت ایران خودرو از طریق ارسال پیامک به مشتریان مشمول این فراخوان، آنها را از تمدید مهلت واریز وجه مطلع خواهد کرد.

این تصمیم ایران خودرو با هدف ایجاد فرصت کافی برای مشتریان فراخوان شده پارس جهت تامین و واریز وجه قرارداد اتخاذ شده است تا آنها بتوانند در این بازه زمانی اضافه شده، نسبت به تکمیل فرآیند خرید و انجام تعهدات مالی خود اقدام کنند.

تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود. این بخشنامه از تاریخ ۴ اردیبهشت فعال خواهد شد و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

 

منبع : اقتصادآنلاین

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.