خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۳۷۴۸

تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری از سوی فراجا

تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری از سوی فراجا

فرمانده فراجا تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری را از مهم‌ترین ماموریت های فراجا در روزهای آتی اعلام کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، سردار احمدرضا رادان با حضور در جمع فرماندهان، روسا و مدیران فراجا در قم ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهانش، وی را معیاری برای خدمت و اطاعت از ولی امر برشمرد و گفت:‌ رئیس جمهور شهید عامل به عقل تکلیف گرا بود و ارزش‌ها را فدای رأی‌ها نکرد.

فرمانده کل انتظامی کشور در ادامه به موضوع تأمین امنیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو پرداخت و آن را از مهم‌ترین مأموریت‌های فراجا دانست.

رادان سپس به اولویت های فراجا در سال جاری پرداخت و گفت: از جمله مهم‌ترین اولویت های فراجا رسیدگی بیش از پیش به معیشت کارکنان است.

وی هوشمندسازی، پایش الکترونیکی سارقان، ساماندهی معتادان متجاهر را از دیگر ماموریت‌های پلیس دانست و در خصوص طرح نور گفت:‌حجاب و عفاف دریچه دشمن به سوی یک جنگ تمام عیار فرهنگی است که تغییر فرهنگ و استحاله آن آرام آرام پیش می رود و نباید غفلت کنیم و روزی به خود آییم و ببینیم که ارزش های دینی از بین رفته است.

وی در پایان همه فرماندهان را به انضباط بیش از پیش در اجرا و انجام عملیات‌ها و ماموریت‌ها دعوت کرد و گفت:‌امر آموزش و ارتقاء دانش انتظامی کارکنان و تربیت و توانمندسازی مدیران جوان باید مورد توجه قرار بگیرد.

منبع : ايسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.