خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۳۸۶۵

«مخبر» سخنران مراسم شب ۱۴ خرداد شد

«مخبر» سخنران مراسم شب ۱۴ خرداد شد

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی (ره) گفت: در شب ۱۴ خرداد در حرم امام خمینی (ره) میزبان آقای مخبر و مهمانان خارجی خواهیم بود.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمدعلی انصاری در نشست ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) گفت: برنامه شب ۱۴ خرداد، ویژه و خاص است که نیروهای اطلاعاتی و امنیتی باید مراقب مسائل باشند.

وی خاطرنشان کرد: در شب ۱۴ خرداد هم مهمانان خارجی را در حرم خواهیم داشت و آقای مخبر هم در حرم سخنرانی خواهند کرد. در شب ۱۴ خرداد برنامه‌هایی که در روز ۱۴ خرداد خواهیم داشت را هم تست خواهیم کرد.

انصاری ادامه داد: در جلساتمان تاکید داشتیم تا کمیته بانوان ستاد بزرگداشت فعال‌تر از گذشته کار را دنبال کند اما به نظر می‌رسد به دلیل حادثه تلخی که اتفاق افتاد معاونت امور زنان ریاست جمهوری درگیر آن مسائل بودند. با این حال پیشنهادی از طرف خانم خزعلی دریافت کردیم که معاونت امور زنان ریاست جمهوری آمادگی برگزار مراسم‌های ویژه‌ای را برای بانوان دارد.

انصاری افزود: مهمانان خارجی از فردا شب (۱۰ خرداد) وارد کشور شده و در محل اقامتگاه‌ها حضور می یابند که قطعاً بخش قابل ملاحظه‌ای از آنان خانم ها هستند که معاونت امور زنان ریاست جمهوری کمک خوبی برای پذیرش و برنامه ریزی برای مهمانان ویژه ما خواهد بود.

منبع : ایسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.