کد مطلب: ۱۳۳۷۱۵

ثبت سومین رکورد تولید در مگامدول‌های شهید خرازی فولاد مبارکه / مبارکه تولید۸۳۹۰ تن آهن اسفنجی

ثبت سومین رکورد تولید در مگامدول‌های شهید خرازی فولاد مبارکه / مبارکه تولید۸۳۹۰ تن آهن اسفنجی

شرکت فولاد مبارکه موفق به تولید ۸۳۹۰ تن آهن اسفنجی شد و رکورد پیشین خود را که ۸۲۶۰ تن بود، بهبود بخشید.

به گزارش تجارت‌نیوز، رئیس واحد احیای مستقیم ۲ با اشاره به این مطلب که رکورد قبلی این واحد به میزان ۸۲۶۰ تن و مربوط به فروردین سال ۱۳۹۶ بوده است، در خصوص چگونگی دستیابی به این رکورد افزود: ثبت این رکورد در سایه الطاف الهی و با توانایی و تعصب ملی کارکنان، بهره‌گیری مؤثر از دانش فنی نیروهای تولید و تعمیرات واحد، مدیریت مناسب منابع و نیروی انسانی، کنترل بهینه فرآیند، افزایش بهره‌وری و کاهش توقفات اضطراری و به حداقل رساندن زمان‌های آماده‌سازی و همچنین با حمایت واحدهای خدمات فنی و پشتیبانی و توسعه به دست آمده است.

محمدرضا فتحی خاطرنشان کرد: این رکوردشکنی‌ها با تأمین به موقع منابع و گندله مورد نیاز و با کامل شدن سایر توسعه در نظر گرفته شده در ماه‌های آتی ادامه خواهد یافت.

وی در بخش پایانی سخنان خود از همکاری و تلاش تمامی کارکنان واحدهای آهن‌سازی و پشتیبانی و سایر همکاران فولاد مبارکه تشکر و قدردانی کرد.

در همین خصوص احمد دهقانی سرپرست تولید این ناحیه، ثبت این رکورد را مرهون زحمات کارکنان تولید و تعمیرات، افزایش تجربه و مهارت آنها و همچنین همیاری سایر واحدهای سرویس‌دهنده، کاهش توقفات اضطراری، رعایت دستورالعمل‌ها و ست‌پوینت‌های تولید و بازرسی‌های روزانه دانست.

در بخش دیگری از این گزارش جواد عسگری کارشناس فرایند تولید، ثبت این رکورد را به همه کارکنان ناحیه آهن‌سازی تبریک گفت و خاطرنشان کرد: در این خصوص باید در نظر داشته باشیم بهبود مستمر در تولید و شرایط کاری و همچنین افزایش بازدهی فرآیند از دیگر عوامل اثرگذار در کسب این موفقیت هستند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.