کد مطلب: ۴۴۷۶۹۰

نخستین نمایشگاه سال ۹۹ در خرداد برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه سال ۹۹ در خرداد برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه سال ۹۹ به همت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در ۲۴ خرداد برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران در نظر دارد با حفظ اصول بهداشتی مرتبط با فاصله‌گذاری اجتماعی نخستین نمایشگاه سال ۹۹ را از ۲۴ تا ۲۶ خرداد کلید بزند.

این نمایشگاه با عنوان «جهش تولید و دستاورد‌های مقابله با کرونا» و با حضور تولیدکنندگان مواد شوینده، پاک‌کننده، بهداشتی سلولوزی و ماشین‌آلات وابسته تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی برپا خواهد شد.

بهمن حسین‌زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران با اعلام خبر برگزاری نمایشگاه فوق، از رعایت نکات ویژه بهداشتی لازم در زمان برگزاری این نمایشگاه خبر داد و اظهار کرد: تمام تمهیدات لازم به منظور ضدعفونی شدن محیط نخستین نمایشگاه سال ۹۹ مانند رعایت فاصله ایمنی میان بازدیدکنندگان و غرفه‌داران، فراهم کردن تجهیزات ضدعفونی مانند تونل در درب ورودی سالن، اسپری الکل در غرفه‌ها و ماسک به کار گرفته می‌شود.

او با تاکید بر این نکته که عمده بازدیدکنندگان این نمایشگاه از جمع متخصصان است، گفت: عموم مردم می‌توانند به منظور رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، از طریق وب‌سایت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به آدرس iranfair.com از نخستین نمایشگاه سال ۹۹ به صورت مجازی بازدید کنند.

علاقه‌مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نمایشگاه «جهش تولید و دستاورد‌های مقابله با کرونا» می‌توانند به وب‌سایت corotech.ir مراجعه کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.