کد مطلب: ۸۶۰۵۹۳

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت گوشی موبایل امروز ۱۱ شهریور ۱۴۰۲

قیمت گوشی موبایل امروز 11 شهریور 1402

امروز شنبه ۱۱ شهریور، قیمت گوشی‌های موبایل، روند باثبات هفته‌های گذشته را ادامه دادند.

به گزارش تجارت‌نیوز ، امروز شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲، تغییرات چشمگیری در قیمت گوشی‌های موبایل مشاهده نشد و ثبات نسبی قیمت در برندهای پرطرفدار بازار ادامه یافت.

قیمت گوشی موبایل

قیمت گوشی موبایل در برندهای پرطرفدار بازار

در گوشی‌های برند پرطرفدار اپل، تغییرات چشمگیری به جز در iPhone 13 معمولی، در سایر مدل‌های این برند، مشاهده نشد. قیمت گوشی آیفون 14 پرو مکس (iPhone 14 pro max) و قیمت گوشی آیفون 13 پرو مکس (iPhone 13 pro max) بدون تغییر، به‌ترتیب در همان سطح ۵۸ میلیون تومان و ۷۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان باقی ماندند. اما قیمت گوشی آیفون 13 (iPhone 13) با افزایش مواجه شد و به سطح ۳۵ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان رسید.

در گروه سامسونگ، ثبات قیمت در تمام مدل‌های این برند مشاهده شد. به‌طوری که قیمت گوشی S22 ultra در همان سطح ۴۳ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان و قیمت گوشی S23 ultra در سطح ۴۸ میلیون تومان ثابت ماندند. در سری اقتصادی این برند، قیمت گوشی سامسونگ A54، بدون تغییر، در سطح ۱۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان و قیمت گوشی سامسونگ A34 در همان سطح ۱۰ میلیون و ۲۹۵ معامله شدند.

در گروه شیائومی، قیمت گوشی شیائومی Mi 11 ultra در سطح ۳۶ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان تثبیت شد. اما قیمت گوشی شیائومی Redmi Note 12 pro با افزایش قیمت، به سطح ۱۱ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان رسید. در گروه ناتینگفون، باز هم ثبات قیمت مشاهده شد. به‌طوری که قیمت گوشی Nothing phone 1 در همان سطح ۱۶میلیون و ۶۶۰ هزار تومان و‌ قیمت گوشی Nothing phone 2 در سطح ۳۸ میلیون و ۸۳۳ هزار تومان ثابت باقی ماندند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر