کد مطلب: ۲۸۱۴۳۶

گلایه از افزایش روزانه قیمت لوازم یدکی خودرو

گلایه از افزایش روزانه قیمت لوازم یدکی خودرو

معاون اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های خراسان شمالی گفت: دستگاه‌های نظارتی بر نحوه عرضه و فروش لوازم یدکی نظارت‌های ویژه داشته باشند.

سعید سبحانی در پاسخ به این سوال که تعداد زیادی از رانندگان خودروی سنگین نسبت به افزایش قیمت روزانه لوازم یدکی به شدت گلایه دارند، افزود: برخی از این افراد حتی نسبت به ارائه نشدن برخی از اقلام لوازم یدکی از سوی لوازم یدکی فروشان معترضند.

به گزار ش تجارت‌نیوز ، وی ادامه داد: اگر تشکل و یا کانون صنفی متقاضی شود تا نسبت به ورود برخی از اقلام لوازم یدکی به استان اقدام کند از آنها حمایت خواهیم کرد تا این امر را انجام دهد.

سبحانی ادامه داد: اگر کانون و یا انجمن صنفی آمادگی انجام این کار از اعلام نکند خواسته ما از دستگاه‌های نظارتی همچون تعزیرات بر این است که نظارت‌های جدی را بر فروش این نوع از کالاها انجام دهند که آیا قطعه فروخته شده با ارز 4200 تومان وارد شده و متناسب با آن فروخته می شود و یا اینکه با ارز 4200 وارد شده اما گران‌فروشی انجام می‌شود.

سبحانی تاکید کرد: کم فروشی، احتکار و گران‌فروشی تخلف است و باید جلوی این امر گرفته شود تا در حق رانندگان اجحاف نشود.

وی با اشاره به اینکه یکی از مطالبات رانندگان بالا بودن قیمت لوزام یدکی بوده است، تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده لاستیک خودرو یکی از اقلام پر مصرف رانندگان بوده که هم اکنون این کالا با حواله در میان رانندگان توزیع می‌شود.

به گفته وی از تاریخ یکم مرداد ماه سال جاری بیش از 300 حلقه لاستیک خودرو وارد استان شده که با حواله تحویل رانندگان می‌شود.

منبع: ایسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.