کد مطلب: ۸۸۲۵۶۸

تحویل فوری واحدهای تکمیل شده مسکن پردیس

تحویل فوری واحدهای تکمیل شده مسکن پردیس

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تمام واحدهای ناقص مسکن پردیس بعد از تکمیل نواقص و رفع ایرادات بدون معطلی برای اسکان به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز ، خلیل محبت‌خواه، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در گفت‌وگویی رادیویی، گفت: برخی از واحدهای پردیس نواقصی داشته که اگر نواقص مربوط به پیمانکار بوده توسط شرکت عمران تکمیل می‌شود، ولی باید درخواست انشعاب گاز، برق و آب توسط متقاضی اقدام شود. با مصوبه شورای عالی مسکن مقرر شد هزینه‌های شرکت گاز طبق روال گذشته به‌صورت تضمینی توسط عمران پرداخت شود.

وی با اشاره به اینکه حق انشعاب گاز از سال ۹۰ تاکنون ۳۰ برابر رشد داشته است، بیان کرد: طبق مصوبه شورای مسکن و دعوت از ۲۰ مهندس خوشنام از سازمان نظام مهندسی، مقرر شد تا مهندسان به صورت مقیم واحدهای تحویلی را طبق قیمت پایین‌تری تأیید کنند.

محبت‌خواه با هشدار به سوداگران مسکن پردیس، گفت: پکیج و کولر، رادیات فقط به متقاضی حقیقی اول تحویل داده می‌شود و قیمت عرصه و عیان هم به قیمت روز محاسبه خواهد شد. وام‌های ۴ تا ۷ درصدی مسکن هم به قیمت روز گرفته خواهد شد تا از ورود دلالان و معامله‌گران مسکن به این بخش جلوگیری شود.

کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن پردیس

مدیرعامل عمران شهر جدید پردیس با اشاره به شناسایی و اخطار به ۱۱۱ بنگاه غیرمجاز، تصریح کرد: ۵۷ بنگاه پلمب شده، قیمت مسکن پردیس تا ۳۰ درصد کاهش یافته که مردم باید در این خصوص همکاری کنند.

وی با تاکید بر اینکه واحدهای خالی به امور مالیاتی معرفی خواهند شد افزود: راهکارهای قانونی دیگری هم برای کسانی که از واحدهای خود استفاده نکنند در نظر خواهیم گرفت تا نیازمندان حقیقی از واحدها بهره‌مند شوند. متقاضیانی که از سال ۹۰ تا به حال آورده خود را تکمیل نکردند، شامل افزایش قیمت نخواهند شد؛ ولی کسانی که تنها چند قسط دادند باید به قیمت روز باقی اقساط را پرداخت کنند.

مدیرعامل عمران شهر جدید پردیس در پایان با اشاره به خروج ۲۱ پیمانکار خاطی از پروژه‌ها، گفت: تنها پیمانکارانی که از نظر فنی، مالی و اجرایی توانمندی داشته باشند حق همکاری با شرکت عمران را خواهند داشت.

منبع: مهر

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

پیشنهاد سردبیر