کد مطلب: ۸۹۹۳۴۱

اطلاعیه جدید درباره واردات خودرو جانبازان

 اطلاعیه جدید درباره واردات خودرو جانبازان

اطلاعیه شماره چهار دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص واردات خودرو برای جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر منتشر شد.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

نظر به اصلاح آئین نامه اجرایی بند و تبصره (7) قانون بودجه سال 1402 به شماره 212061 ت 62202 هـ مورخ 1402/11/17 مبنی بر تغییر گروه بندی جانبازان مشمول در سطوح 30 - 35 هزار یورو (ارزش خودرو در مبدا) و همچنین افزوده شدن برخی خودروهای جدید وارداتی به سبد انتخاب خودروهای موجود و عدم ثبت نام برخی از جانبازان معزز، با هماهنگی سازمان توسعه تجارت ایران مقرر گردید مطابق سطح بندی ذیل با مراجعه به سایت Janbazan.saleauto.ir نسبت به ثبت مشخصات و انتخاب خودرو و یا ویرایش اطلاعات اقدام نمایند.

 1- جانبازان 70 درصد ویژه در روزهای شنبه و یکشنبه (مورخ ششم و هفتم اسفند ماه 1402)

2- سایر جانبازان 70 درصد در روزهای دوشنبه و سه شنبه (مورخ هشتم و نهم اسفند ماه 1402)

3-جانبازان 50 درصد تا 69 درصد در روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه (مورخ دهم، یازدهم و دوازدهم اسفند ماه)اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه ثبت نام و تکمیل مشخصات در سایت مذکور موجود و قابل بهره برداری است.

جانبازان الزاماً در زمان های تعیین شده مجاز به ورود به سامانه می باشند.

لازم به یادآوری است بنابر اخبار واصله برخی از افراد فرصت طلب به انحاء مختلف درصدد کسب امتیاز متعلق به این عزیزان در راستای سوداگری و... هستند لذا شایسته است جانبازان معزز ضمن آگاهی و هوشیاری نسبت به مقاصد سو و غیر قانونی این افراد و عدم هرگونه همکاری، موارد و مراجعات احتمالی را به مبادی مربوطه منعکس نمایند.

منبع : تسنیم

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.