بشنوید: پیش بینی بازارهای مالی هفته نخست آبان ماه 1402 در پادکست صدای بازار

بشنوید: پیش بینی بازارهای مالی هفته نخست آبان ماه ۱۴۰۲ در پادکست صدای بازار

سعید برآبادیسعید سعید برآبادیسعید
حجم فایل صوتی: ۳۹.۶۰M | مدت زمان فایل صوتی: ۰۰:۱۷:۰۶ دانلود فایل صوتی

به گزارش تجارت‌نیوز ، بازارها در هفته نخست آبان ماه امسال چه قیمت‌هایی را تجربه خواهند کرد؟ آیا روندِ فعلی قیمت دلار تا پایان جنگ در نوار غزه ادامه خواهد داشت و شاهد افزایش بیشتر قیمت‌ها خواهیم بود یا آنطور که پیش بینی شده به محض پایان درگیری‌ها، قیمت‌ها فروخواهند نشست؟ وضعیت قیمت نفت چه خواهد شد؟

تحلیل و پیش‌بینی بازارهای هفته نخست آبان ماه 1402

سلام. به تازه‌ترین پادکست صدای بازار ویژه پیش بینی بازارها در روزهای ابتدای آبان ماه امسال خوش آمدید. وبسایت تجارت‌نیوز هر روز بازارهای مالی کشور را بررسی و پایش کرده و برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری، فرصت‌های خوب بازار را معرفی می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید در بازارهای سکه و طلا، ارز، بورس، خودرو و مسکن چه خبرهایی هست و پیش‌بینی قیمت‌ها در هفته آتی این بازارها چیست، شنونده پادکست صدای بازار باشید.

در شروع پادکست این هفته، زینب مختاری، دبیر سرویس بازارهای تجارت‌نیوز، وضعیت بازارها در واپسین روزهای مهرماه را مرور کرده و نمایی از وضعیت پیش روی اقتصاد ایران را در شرایط کنونی برای شما ترسیم خواهد کرد.

پیش‌بینی قیمت دلار

برزو حق‌شناس، کارشناس بازارهای مالی در این بخش به سوالات شما درباره آینده قیمت دلار پاسخ می‌دهد.

پیش‌بینی قیمت نفت

نسترن فراهانی، خبرنگار تجارت‌نیوز این هفته هم با پیش‌بینی قیمت‌های جهانی نفت همراه شماست.

پیش‌بینی بازار سکه و طلا

مجتبی دیبا، کارشناس بازارهای مالی در گفتگو با سارا صفاری خبرنگار تجارت‌نیوز به بررسی تغییرات قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی پرداخته است.

پیش‌بینی بورس

بورس به عنوان بازاری که در نخستین روز جنگ با تابلوهای قرمز همراه شد، اکنون چه رفتاری دارد و آیا می‌توان امیدوار بود با پایان درگیری‌های خاورمیانه، شاهد بورسی پر رونق باشیم؟ روایت پیام الیاس کردی، کارشناس بازار سرمایه را از تالار شیشه‌ای می‌شنوید:

پیش بینی بازار خودرو

فرحان پورسلیم، خبرنگار حوزه صمت تجارت‌نیوز وضعیت این بازار را در روزهای ابتدایی آبان ماه امسال تحلیل می‌کند.

پیش بینی بازار مسکن

منصور غیبی، کارشناس بازار مسکن در گفتگو با مینا علیزاده، خبرنگار تجارت‌نیوز نگاهی دارد به بازار خرید و فروش و اجاره ملک.

این هفدهمین قسمت از پادکست پیش‌بینی بازارِ صدای بازار بود که شنیدید؛ برنامه‌ای صوتی از سری پادکست‌های رادیو تجارت‌نیوز که هر شنبه به شما خواهد گفت کدام بازارها قابلیت بیشتری برای سرمایه‌گذاری دارند و سرمایه‌های خرد خود را به کدام بازارها هدایت کنیم. اگر مایل به همکاری با رادیو تجارت‌نیوز هستید می‌توانید به شبکه‌های اجتماعی ما مراجعه کرده و پیام بگذارید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.