خبر فوری:

خبر مهم:

تحلیل و پیش‌بینی بازارها؛ هفته چهارم خرداد 1403

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

تحلیل و پیش‌بینی بازارها؛ هفته چهارم خرداد ۱۴۰۳

صدای بازار شماره ۴۷

حجم فایل صوتی: ۳۴.۳۷M | مدت زمان فایل صوتی: ۰۰:۱۴:۵۲ دانلود فایل صوتی

به تازه‌ترین پادکست صدای بازار ویژه پیش بینی بازارها خوش آمدید. این دهمین پادکست سال ۱۴۰۳ است که می‌شنوید. وب‌سایت تجارت‌نیوز، هر روز بازارهای مالی کشور را بررسی و پایش و برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری، فرصت‌های خوب بازار را معرفی می‌کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازارها هفته سوم خردادماه را هم در فاز انتظار و احتیاط و در سایه انتخابات به پایان بردند. بلاتکلیفی وضعیت دولت و اظهارات رنگارنگ کاندیداهای ریاست‌جمهوری این روزها بازارها را آچمز کرده است.

به نظر می‌رسد تا زمان تعیین تکلیف دولت چهاردهم بازارها در همین وضعیت به سر ببرند و امید زیادی به آنها نباشد.

پیش‌ بینی قیمت دلار

برزو حق‌شناس، کارشناس بازارهای مالی، در این بخش به سوالات شما درباره آینده قیمت دلار پاسخ می‌دهد.

پیش‌ بینی بازار سکه و طلا

مجتبی دیبا، کارشناس بازارهای مالی، در گفت‌وگو با سارا صفاری خبرنگار تجارت‌نیوز به بررسی تغییرات قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی پرداخته است.

پیش‌ بینی بورس

آیا بورس بالاخره برمی‌خیزد و برنده رقابت با بازارهای موازی خواهد شد؟ روایت پیام الیاس کردی، کارشناس بازار سرمایه، را از تالار شیشه‌ای می‌شنوید.

پیش بینی بازار خودرو

عمادالدین جعفری، کارشناس بازار خودرو، وضعیت این بازار را تحلیل می‌کند.

پیش بینی بازار مسکن

منصور غیبی، کارشناس بازار مسکن، در گفت‌وگو با مینا علیزاده خبرنگار تجارت‌نیوز نگاهی دارد به بازار املاک و تحلیل رخدادهای بازار مسکن.

این چهل و هفتمین قسمت از پادکست صدای بازار و دهمین شماره آن در سال 1403 بود که شنیدید؛ برنامه‌ای صوتی از سری پادکست‌های رادیو تجارت‌نیوز که هر هفته به شما خواهد گفت کدام بازارها قابلیت بیشتری برای سرمایه‌گذاری دارند و سرمایه‌های خرد خود را به کدام بازارها هدایت کنیم. اگر مایل به همکاری با رادیو تجارت‌نیوز هستید می‌توانید به شبکه‌های اجتماعی ما مراجعه کرده و پیام بگذارید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.